Samsung Galaxy Tab 10.1v w sprzedaży od 26 kwietnia

Coraz więcej tabletów internetowych, dotychczas znanych jedynie z targów technologicznych (czyli dla “zwykłych śmiertelników” tabletów wirtualnych), trafia do sprzedaży. Wśród nich jest Samsung Galaxy Tab 10.1v, czyli nieco starsza wersja 10,1-calowej wersji tego urządzenia (mającej być odpowiedzią na iPada 2).

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Samsung Galaxy Tab 10.1v pojawi się w australijskiej sieci Vodafone 4 maja w cenie 729 dolarów. Okazuje się jednak, że tablet będzie można kupić tydzień wcześniej – od 26 kwietnia w Portugalii u tego samego operatora. Bez umowy będzie kosztował 590 euro (w przeliczeniu 2325 złotych).

Czas na różnice pomiędzy obiema wersjami tabletu Samsunga. Galaxy Tab 10.1v jest grubszy od następcy, nie posiada slotu kart microSD oraz ma aparat o rozdzielczości 8 Mpix zamiast 3 Mpix, nagrywający wideo w jakości Full HD (1080p) zamiast HD (720p). Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

A ja i tak czekam na europejską premierę nowszej wersji tego tabletu – Samsunga Galaxy Tab 10.1. Według wcześniejszych informacji, ma ona nastąpić na początku lata. Na razie jednak nie wiadomo jaka będzie jego cena…

źródło, Vodafone

Komentarze

  • Olgierd

    e forma gramatyczna “OBIEMA” jest dopuszczalna to dla wyrafinowanego języka stosuje się formę “OBYDWOMA”, co brzmi zdecydowanie lepiej! Co do tabletu to czekam na premierę w naszym kraju, jedyne czego się obawiam to cena, która może lub będzie zniechęcać do zakupu. Kwestii technicznych i jakościowych się nie boję, ponieważ już wersja 7″ pokazała, że Samsung robi dobry i
    solidny sprzęt!!!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona