Dell: Android wkrótce prześcignie iPada - Tabletowo.pl

Dell: Android wkrótce prześcignie iPada

Tabletowo.pl Dell: Android wkrótce prześcignie iPada Ciekawostki Nowości

iPad oraz iPad 2 są najchętniej kupowanymi tabletami na świecie i liczbą sprzedanych sztuk znacznie przewyższają konkurencję. Mimo to Michael Dell, szef Della, uważa, że urządzenia z Androidem na pokładzie wkrótce prześcigną produkty Apple’a. Swoje zdanie uzasadnia przykładem rosnącej popularności smarfonów z zielonym robocikiem i nie widzi przeszkód, aby sytuacja przybrała podobny obrót w przypadku tabletów.

Not tomorrow. Not the next day. But again, if you look at 18 months ago, Android phones were like, “What is that?” And now there are more Android phones than iPhones. I don’t see any reason why the same won’t occur with Android tablets.

Trudno nie przyznać panu Dellowi racji, ponieważ w zawodach o popularność na rynku smartfonów, to Android zajmuje pierwsze miejsce (przynajmniej w niektórych krajach). Sytuacja wygląda podobnie w przypadku tabletów: przeciwko Apple stoi bardzo wielu producentów, w tym najwięksi giganci, którzy przysparzają Nadgryzionemu Jabłuszku poważne problemy na wcześniej wspomnianym rynku telefonów komórkowych. Koncerny takie jak Samsung, LG, Motorola, Asus, Acer, Dell i wiele innych, mniejszych, inwestują w Androida i nie pozwolą temu systemowi upaść. Więcej, zrobią wszystko, aby zielony robocik zrobił z jabłuszka ogryzek.

Biorąc pod uwagę niewiarygodnie dużą liczbę zaprezentowanych ostatnio tabletów, ciężko jest nie wróżyć Androidowi świetlanej przyszłości, prawda? Jednak są to tablety tylko zaprezentowane. Ile z nich znajduje się w sprzedaży?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona