Tablety Asusa z rozwiązaniami firmy Neonode - Tabletowo.pl
Ważne

Tablety Asusa z rozwiązaniami firmy Neonode

Tabletowo.pl Tablety Asusa z rozwiązaniami firmy Neonode Nowości

Firma Neonode produkująca telefony komórkowe i wyświetlacze, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Asusem. Dzięki niej przyszłe urządzenia tego producenta (w tym także tablety) będą wyposażone w dotykowe ekrany Neonode zForce. Firma Neonode będzie dostarczała Asusowi ekrany o przekątnej od 5 do 13″.

Jest to bardzo istotna informacja dla wszystkich osób, które w przyszłości zamierzają kupić jeden z tabletów Asusa. Ekrany Neonde są o wiele bardziej czułe i lżejsze niż obecnie spotykane na rynku. Więcej na ich temat dowiadujemy się z informacji prasowej producenta:

O zForce
Opatentowany przez Neonode zForce jest o wiele bardziej opłacalny w produkcji niż inne tego typu rozwiązania. zForce wyposażono w rozpoznawanie zarówno pisma rysikiem, jak i obsługę palcem, ze wsparciem dla gestów, technologii multitouch (wielodotyku), pociągnięć i wielu innych. zForce nie wymaga dodatkowej warstwy na ekranie i zapewnia jego stuprocentową widoczność. Ponadto, współpracuje z nowymi, rewolucyjnymi ekranowymi powłokami refleksyjnymi.

Pierwsze urządzenia Asusa z Neonode zForce pojawią się na rynku jeszcze w tym roku.

źródło, inf pras

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona