Odświeżony Archos 7c Home Tablet - Tabletowo.pl
Ważne

Odświeżony Archos 7c Home Tablet

Tabletowo.pl Odświeżony Archos 7c Home Tablet Nowości

O tabletach Archosa można by mówić długo. Jedni (ci mniej wymagający) uważają, że produkuje sprzęt całkiem niezłej jakości za odpowiednie pieniądze. Drudzy natomiast (jak np. redakcja Tabletowo po ostatnich testach modelu Prestigio MultiPad PMP7100C, czyli przebrandowanego Archosa 101) mają mieszane uczucia. Jakkolwiek nie podchodzicie do sprzętu Archosa, warto przyjrzeć się odświeżonemu tabletowi Archos 7c Home Tablet.

Producent postanowił w niego wcisnąć lepszy procesor – wciąż jest to jednordzeniowa jednostka, ale Rockchip RK2918 o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Dodatkowo model ten posiada pojemnościowy ekran i nowszą wersję systemu operacyjnego – Froyo został zastąpiony Androidem Gingerbread.

Pozostałe parametry techniczne Archosa 7c Home tablet nie uległy zmianie. Wciąż na jego pokładzie znajdziemy 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, WiFi oraz USB 2.0.

Ile będzie trzeba zapłacić za odświeżonego Archosa? W sklepie BHPhotoVideo można go nabyć za 220 dolarów – z tym, że nie ma w nim wzmianki o nowym procesorze, co może niepokoić, i nowej wersji OS-u (ale przecież można samemu zaktualizować). Do sprzedaży ma trafić w okolicy czerwca, wtedy się wszystko wyjaśni.

Warto przypomnieć, że będzie to już druga aktualizacja modelu Archos 7. Za pierwszym razem Android 1.5 dostał upgrade do 2.1 i procesor został zmieniony z 600MHz na 800 MHz.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona