Packard Bell Liberty Tab, czyli Iconia Tab A500 pod inną marką - Tabletowo.pl
Ważne

Packard Bell Liberty Tab, czyli Iconia Tab A500 pod inną marką

Tabletowo.pl Packard Bell Liberty Tab, czyli Iconia Tab A500 pod inną marką Nowości

Packard Bell, firma zależna od Acera, postanowiła wejść na rynek tabletów internetowych. Pierwszy sprzęt producenta to Liberty Tab, do złudzenia przypominający model Iconia Tab A500 – zarówno designem, jak i parametrami technicznymi. Tablet ma trafić do sprzedaży w czerwcu – na razie jednak nie wiemy jaka będzie jego cena.

Urządzenie zostało wyposażone w 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Tegra 2, kamerkę do połączeń wideo 2 Mpix, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, GPS, WiFi, Bluetooth 2.1, slot kart microSD, USB oraz wyjście HDMI. Całość pracuje w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb. Model ma oferować także 3G, ale nie wiadomo na razie czy w standardzie, czy jako opcjonalny dodatek, ekstra płatny.

Spodziewana cena Acera Iconia Tab A500 to 1500 złotych. Można więc się spodziewać, że cena Packard Bell Liberty Tab będzie podobna.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że Acer pracuje nad high-endowym 7-calowym tabletem, którego premiera spodziewana jest w okolicy czerwca. Ma to być model Acer Iconia Tab A300 z ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, pracujący w oparciu o Androida Honeycomb.

Z kolei dla wszystkich zainteresowanych tabletami Acera mam ciekawą informację odnośnie polskich cen modeli. Iconia Tab W500 ma kosztować ok. 2000 złotych, Iconia Tab A500 – ok. 1500 złotych (z 3G – 1800 złotych), natomiast Iconia Tab A100 – ok. 1250-1290 złotych. Tablety Acera mają się pojawić w sprzedaży w naszym kraju w okolicy czerwca, więc do tego czasu ceny mogą ulec niewielkiej zmianie.

Tabletowo.pl Packard Bell Liberty Tab, czyli Iconia Tab A500 pod inną marką Nowości   Tabletowo.pl Packard Bell Liberty Tab, czyli Iconia Tab A500 pod inną marką Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona