Prima Aprilis, czyli tablet SE to (niestety) fikcja - Tabletowo.pl
Ważne

Prima Aprilis, czyli tablet SE to (niestety) fikcja

Tabletowo.pl Prima Aprilis, czyli tablet SE to (niestety) fikcja Humor

Jak słusznie zauważyło kilkoro (w zasadzie nieufna większość) z Was wczorajsza data, czyli 1.04. wręcz zobowiązywała nas do próby małego „oszustwa”. Z przykrością dementujemy zatem plany firmy Sony Ericsson do stworzenia swojego tabletu. Połączyliśmy i ponaciągaliśmy kilka faktów dotyczących Sony i SE, aby stworzyć z jednej strony nieprawdopodobną, a z drugiej „nie do końca” informację. Mamy szczerą nadzieję, że nam wybaczycie!?! ;)

Na pocieszenie warto dodać, że tak jak Zex i kck po napisaniu tego newsa, też byliśmy „podjarani” i żałowaliśmy, że nie będziemy wstanie kupić naszego pomysłu :-(. Pozostaje mieć nadzieje, że ktoś z Was ma kontakty z SE i Wasze pozytywne komentarze (wraz z naszym projektem!!!) zostaną pokazane gdzie trzeba :-)

Reasumując: przynajmniej obecnie nic nam nie wiadomo na temat tabletu firmy SE, a na 1.04.2012 obiecujemy mieć więcej czasu na przygotowanie jeszcze większej ilości i jeszcze lepszych projektów :)

Korzystając z okazji podzielcie się z nami swoimi primaaprilisowymi przygodami z wczoraj. Mamy nadzieję, że było wesoło :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona