Ważne

Prima Aprilis, czyli tablet SE to (niestety) fikcja

Jak słusznie zauważyło kilkoro (w zasadzie nieufna większość) z Was wczorajsza data, czyli 1.04. wręcz zobowiązywała nas do próby małego “oszustwa”. Z przykrością dementujemy zatem plany firmy Sony Ericsson do stworzenia swojego tabletu. Połączyliśmy i ponaciągaliśmy kilka faktów dotyczących Sony i SE, aby stworzyć z jednej strony nieprawdopodobną, a z drugiej “nie do końca” informację. Mamy szczerą nadzieję, że nam wybaczycie!?! ;)

Na pocieszenie warto dodać, że tak jak Zex i kck po napisaniu tego newsa, też byliśmy “podjarani” i żałowaliśmy, że nie będziemy wstanie kupić naszego pomysłu :-(. Pozostaje mieć nadzieje, że ktoś z Was ma kontakty z SE i Wasze pozytywne komentarze (wraz z naszym projektem!!!) zostaną pokazane gdzie trzeba :-)

Reasumując: przynajmniej obecnie nic nam nie wiadomo na temat tabletu firmy SE, a na 1.04.2012 obiecujemy mieć więcej czasu na przygotowanie jeszcze większej ilości i jeszcze lepszych projektów :)

Korzystając z okazji podzielcie się z nami swoimi primaaprilisowymi przygodami z wczoraj. Mamy nadzieję, że było wesoło :)

Komentarze

 • Marcin “Azawakh ” Wojciechowski

  Dobry żart, na który dałem się trochę nabrać:) Szkoda, że taki potentat jak SE nie wypuści jednak żadnego tabletu. Gdyby wypuścił byłyby to jedne z najlepszych tabletów dostępnych na rynku. Tablety SE byłyby jak ich telefony/smartphone porządne i niezawodne a do tego nieprzereklamowane jak wszystko co zaczyna się na jedną małą literkę… “i”. Szkoda, że to tylko żart ale dający nadzieję, że może z czasem SE dołączy do grona producentów tabletów. Miejmy nadzieję, że tak się kiedyś stanie:).

 • Noxeus

  Świetne grafiki do tego newsa przygotowaliście! :D
  Zdradziły Was tylko proporcje… Taka grubość przy 10.1?

  • Przy projektowaniu skupiłem sie na mnogości złączy. Może tablet i jest gruby, ale kiedy spojrzysz na jego tył, zauważysz, że głośniki stereo osadzone są we wnękach. :-)

 • FcK

  jaki kck?? Mam nadzieję że to mowa o mnie i to kck to błąd mojego nicku?

  Ale racja podjadani byliśmy ;P:D

  Ale szczerze wierzyłem że to prawda :) kurde nabraliście mnie na pełnej linij :) choć specyfikacja była podejrzana:):P

  • FcK

   Pozdro dla kck :) niestety wcześniej nie zauważyłem jego postu. Zwracam szacunek

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona