Evigroup SmartPaddle: Windows 7, 2GB RAM i 64GB SSD - Tabletowo.pl

Evigroup SmartPaddle: Windows 7, 2GB RAM i 64GB SSD

Tabletowo.pl Evigroup SmartPaddle: Windows 7, 2GB RAM i 64GB SSD Nowości

Evigroup jest producentem takich urządzeń, jak Paddle oraz PaddlePro – hybrydowych tabletów z Windowsem na pokładzie i funkcją obsługi za pomocą ruchów głowy.

Dziś francuska firma powraca ze SmartPaddle – interesującym hybrydowym tabletem z dużym, bo 11.6-calowym ekranem pojemnościowym, 2GB pamięci operacyjnej RAM, 64GB dyskiem SSD, Windowsem 7 pod maską oraz bezprzewodową klawiaturą Microsoft Arc. Poza tym w SmartPaddle znajdziemy również moduł Wi-Fi i 3G oraz, podobnie jak w przypadku poprzedników, funkcję obsługi urządzenia za pomocą ruchów głowy.

Na liście specyfikacji urządzenia, pośród znanych mi już cyferek i nazw, znalazłem bardzo interesującą linijkę traktujacą o nakładce graficznej na system Windows 7. Jest ona bogata w elementy 3D oraz nosi nazwę „Scale”.

Nie wiadomo o niej nic więcej ponad to, że ma „sprawić, że system będzie bardziej tabletolubny”. Innymi słowy – większe elementy, bardziej intuicyjny interfejs, animacje, przejścia, efekty i inne fajerwerki. Poniżej znajduje się zrzut ekranu z tabletu SmartPaddle. Jak Wam się podoba „Scale”?

Tabletowo.pl Evigroup SmartPaddle: Windows 7, 2GB RAM i 64GB SSD Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona