Ważne

Evigroup SmartPaddle: Windows 7, 2GB RAM i 64GB SSD

Evigroup jest producentem takich urządzeń, jak Paddle oraz PaddlePro – hybrydowych tabletów z Windowsem na pokładzie i funkcją obsługi za pomocą ruchów głowy.

Dziś francuska firma powraca ze SmartPaddle – interesującym hybrydowym tabletem z dużym, bo 11.6-calowym ekranem pojemnościowym, 2GB pamięci operacyjnej RAM, 64GB dyskiem SSD, Windowsem 7 pod maską oraz bezprzewodową klawiaturą Microsoft Arc. Poza tym w SmartPaddle znajdziemy również moduł Wi-Fi i 3G oraz, podobnie jak w przypadku poprzedników, funkcję obsługi urządzenia za pomocą ruchów głowy.

Na liście specyfikacji urządzenia, pośród znanych mi już cyferek i nazw, znalazłem bardzo interesującą linijkę traktujacą o nakładce graficznej na system Windows 7. Jest ona bogata w elementy 3D oraz nosi nazwę “Scale”.

Nie wiadomo o niej nic więcej ponad to, że ma “sprawić, że system będzie bardziej tabletolubny”. Innymi słowy – większe elementy, bardziej intuicyjny interfejs, animacje, przejścia, efekty i inne fajerwerki. Poniżej znajduje się zrzut ekranu z tabletu SmartPaddle. Jak Wam się podoba “Scale”?

Komentarze

  • Zex

    Ciepło, cieplej … :)

  • SyoMas

    No, nareszcie coś dla Ciebie Zex :)
    Ciekawe jak jest chłodzony.

    A mój Adaśko wkońcu wzbił się w powietrze :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona