Samsung Galaxy Tab (1) - teraz taniej w UK - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab (1) – teraz taniej w UK

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab (1) - teraz taniej w UK Nowości Samsung

Choć na rynku powolutku, powolutku zaczyna się pojawiać coraz więcej tabletów i w zasadzie co miesiąc mamy do czynienia z zapowiedziami nowości, warto pamiętać także o „klasykach”. Część z Was w komentarzach dotyczących różnych aspektów tabletowego świata deklaruje duże zainteresowanie modelami z ekranem o przekątnej 7″. Sądzę, że powinna Was w takim razie zainteresować informacja, że brytyjska sieć ASDA oferuje (poprzez swój sklep internetowy) pierwszego Galaxy Tab’a w cenie 299 funtów. W przy średnim kursie funta w okolicy 4.70 zł daje to kwotę 1.405 zł.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy z Was będzie miał możliwość zakupu tego tabletu jednak Ci z Was, którzy w UK mają rodzinę, znajomych, itp… być może powinni się zainteresować taką opcją? Kwota proponowana przez Asde to ok. 200 zł mniej niż oferty „Kup Teraz” na znanym portalu aukcyjnym. Z uznaniem gwarancji w Polsce oczywiście też nie ma problemu. Choć sam na stronie Asdy nie znalazłem tej informacji to Android Central podaje, że oferta jest ograniczona czasowo.

A teraz ciekawostka :-). Jeśli to Honeycomb sprawia, że pierwszego tabletu Samsunga nie bierzecie pod uwagę to mam wieści dobre (choć zupełnie nieoficjalne). W kolejnym doniesieniu z Android Central czytamy, że jeden z użytkowników forum XDA jest na bardzo dobrej drodze do przystosowania systemu Android 3.0 do pracy (w pełni funkcjonalnej i bez ograniczeń) na tym właśnie urządzeniu.

Biorąc pod uwagę, że Google opóźnia opublikowanie kodu źródłowego systemu (powodem jest dopracowanie systemu do współpracy z większą liczbą urządzeń – w tym telefonami) jestem więcej niż pewien, że Galaxy Tab z Honeycomb będzie czymś oczywistym (nawet jeśli sam Samsung nie zdecyduje się na oficjalny update).

Reasumując, jeśli tablet z ekranem 7″ jest tym na co czekacie może warto jednak rozważyć zakup „starego” Galaxy Taba? Nadchodzące tablety (np. RIM Playbook i inne) będą minimum dwa razy droższe… ale czy będą dwa razy lepsze???

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona