iOS 4.3.1 szybciej niż się spodziewano. Poprawi żywotność baterii?

Wygląda na to, że nasi koledzy z Boy Genius Report mieli rację – iOS 4.3.1 zostanie wydany i przyniesie dokładnie te poprawki, których się spodziewamy. Czy poprawi również żywotność baterii na którą skarży się tak wielu użytkowników urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS w aktualnej wersji 4.3?

Dziennikarze BGR widzieli już aktualizację systemu, opatrzoną numerem 4.3.1. Oprócz spodziewanych poprawek błędów i niedociągnięć, zauważyli oni poprawę żywotności baterii. Informacja ta nie jest jednak w żaden sposób naukowo potwierdzona.

Nadal nie wiemy, kiedy posiadacze iUrządzeń będą mogli pobrać i zainstalować najnowszą wersję systemu iOS na swoich gadżetach. Sądzimy jednak, że skoro dziennikarze mieli już do niej dostęp – nastąpi to bardzo niedługo!

Komentarze

 • ghostCat

  W 4.3.1 jailbreak zablokowany! Ciekawe na jak długo. Wiele było opinii ze panowie aplołamacze czekali z wydaniem nieuwiązanego jailbreaka właśnie do wydania 4.3.1 . Chyba po to by się nie męczyć 2 razy. Ale przyznać trzeba, że Apple szybko zareagował na niedociągnięcia. Z doświadczenia wiem ze archos rowńiez bardzo szybko reaguje na uwagi swoich klientów. Na ipadzie spadku żywotności baterii nie odnotowalem, ale zawsze aktualizzacja mile widziana.

 • Ja-Gaar

  Spadek wydajnosci baterii to ja juz zauwazylem przy przejsciu z 3.x na 4.2.

  Niestety, wielozadaniowosc kosztuje…

 • Bolordezar

  zastanawiam się nad spadkiem wydajności baterii i meczy mnie pytanie czy ma możne ona związek z ilością ramu w ipad2, ciekawe czy jest jakaś różnica w długości czasu pracy baterii np miedzy 16 a 64 GB. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii ?

 • nobody
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona