Stała pierwsza w kolejce po iPada 2. Sprzedała miejsce za 900 dolarów - Tabletowo.pl

Stała pierwsza w kolejce po iPada 2. Sprzedała miejsce za 900 dolarów

Tabletowo.pl Stała pierwsza w kolejce po iPada 2. Sprzedała miejsce za 900 dolarów Apple Ciekawostki Nowości

Za każdym razem, gdy Apple ogłasza premierę swojego kolejnego urządzenia, na długo przed wystawieniem go na półki sklepowe ustawiają się długie, wręcz masakrycznie długie kolejki. Także i tym razem – w momencie rynkowej premiery iPada 2 – ustawiła się wielka kolejka, na czym jedna z nowojorskich studentek postanowiła zarobić.

Na 41 godzin przed otwarciem sklepu Apple ustawiła się w kolejce. Jej zamiarem wcale nie było jak najwcześniejsze wejście w posiadanie iPada 2. Stwierdziła, że premiera tego urządzenia jest doskonałą okazją, żeby zarobić „kilka groszy”. Przez dwie noce, w sumie, spała nieco ponad trzy godziny. Ale opłacało się.

Zdeterminowanym klientem, który postanowił zapłacić Amandzie za pierwsze miejsce w kolejce okazał się Hazem Sayed – deweloper aplikacji. Nie straszne mu było zapłacenie 900 dolców za miejsce i minimum 499 dolców za iPada 2 (minimum, bo to najtańsza wersja – 16GB WiFi).

Poświęcić 41 godzin na to, by zarobić 900 dolarów? Prawie 22 dolary za godzinę… Przyznajcie sami, że zrobiła niezły interes ;)

A tu możecie przekonać się jak długie potrafią być kolejki w oczekiwaniu na produkty Apple:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona