BlackBerry Playbook w połowie kwietnia? Najwidoczniej - Tabletowo.pl

BlackBerry Playbook w połowie kwietnia? Najwidoczniej

Tabletowo.pl BlackBerry Playbook w połowie kwietnia? Najwidoczniej Ciekawostki Nowości Plotki / Przecieki

O tablecie RIM, Playbooku, słyszeliśmy wiele dobrego i jesteśmy bardzo ciekawi, czym zachwyci nas urządzenie stworzone przez największego producenta smartfonów biznesowych i, do niedawna, twórcę najpopularniejszego systemu operacyjnego w USA.

Pracownicy kanadyjskiej sieci sklepów Sears otrzymali bardzo interesujący e-mail, którym, oczywiście, podzielili się ze światem. Mówi on wyraźnie, że przedsprzedaż BlackBerry Playbooka rozpocznie się 12 marca, a wysyłka urządzeń – 10 kwietnia.

Na dodatek w sieci pojawiło się zdjęcie tego tabletu reklamowanego w amerykańskiej sieci sklepów Staples – z datą premiery ustaloną na 15 kwietnia. Pokrywa się to z plotkami o wprowadzeniu Playbooka do oferty operatora Sprint, gdzie urządzenie ma być sprzedawane z etui i stylusem.

Tabletowo.pl BlackBerry Playbook w połowie kwietnia? Najwidoczniej Ciekawostki Nowości Plotki / Przecieki

Amerykanie najprawdopodobniej będą mogli cieszyć się z Playbooka już w połowie kwietnia, jednak są to informacje niepotwierdzone przez RIM. Na oficjalną datę trzeba poczekać, ale myślę, że możemy się jej spodziewać już bardzo niedługo.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona