Ważne

BlackBerry Playbook w połowie kwietnia? Najwidoczniej

O tablecie RIM, Playbooku, słyszeliśmy wiele dobrego i jesteśmy bardzo ciekawi, czym zachwyci nas urządzenie stworzone przez największego producenta smartfonów biznesowych i, do niedawna, twórcę najpopularniejszego systemu operacyjnego w USA.

Pracownicy kanadyjskiej sieci sklepów Sears otrzymali bardzo interesujący e-mail, którym, oczywiście, podzielili się ze światem. Mówi on wyraźnie, że przedsprzedaż BlackBerry Playbooka rozpocznie się 12 marca, a wysyłka urządzeń – 10 kwietnia.

Na dodatek w sieci pojawiło się zdjęcie tego tabletu reklamowanego w amerykańskiej sieci sklepów Staples – z datą premiery ustaloną na 15 kwietnia. Pokrywa się to z plotkami o wprowadzeniu Playbooka do oferty operatora Sprint, gdzie urządzenie ma być sprzedawane z etui i stylusem.

Amerykanie najprawdopodobniej będą mogli cieszyć się z Playbooka już w połowie kwietnia, jednak są to informacje niepotwierdzone przez RIM. Na oficjalną datę trzeba poczekać, ale myślę, że możemy się jej spodziewać już bardzo niedługo.

Komentarze

  • astelix

    Wszyscy pokazują, reklamują, zachęcają, bajerują i kręcą. A gdzie te tablety? Jak się już wszyscy nakręcą to polecą do sklepu, kupią i dopiero później będą się zastanawiać co zrobili? Pewnie wielu z nas będzie mieć kaca moralnego? Mnie się też podobają i kuszą. Ale po co mi to? Nie chcę oglądać zdjęć, grać, nie chcę you yube ani słuchać muzyki. Chcę aby pomagał mi żyć i zarabiać pieniądze, to ma sens. Ale jak widać nie tylko ja chcę zarabiać, producenci tabletów też.

  • Piotr

    Apple zdazylo wypuscic juz 2 ipady, tablety z androidem robia juz firmy produkujace pralki a rim wciaz sie swojego pierwszego tabletu nie wydal. Użytkownicy BB jak zwykle w technologii sto lat za xxx.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona