Prawdziwy iPad killer! - Tabletowo.pl

Prawdziwy iPad killer!

Tabletowo.pl Prawdziwy iPad killer! Aplikacje Ciekawostki Nowości

Premiera tabletu Apple tradycyjnie wywołała skrajne emocje. Jedni są zafascynowani iPadem 2, inni mają dość wszechobecnych informacji na temat tego tabletu pojawiających się co chwilę praktycznie na wszystkich stronch obejmujących tematykę mobilnego sprzętu czy nowych technologii. Trend ten zauważyć można także na Tabletowo, ale przecież od tego jesteśmy – żeby dostarczyć Wam informacji na temat najnowszych tabletów internetowych, a jedną z najciekawszych propozycji jest właśnie iPad 2 i nic na to nie poradzimy. Jednak dla wszystkich, którzy są już znudzeni tabletem (a raczej tabletami) Apple, pewna firma stworzyła prawdziwego iPad killera!

Nie, tym razem nie będę pisać o żadnym nowym tablecie, który bije o głowę iPada 2. iPad killer to gra stworzona przez firmę Android Research na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida w wersji 1.6 lub nowszej (w tym na Samsunga Galaxy Tab i inne tablety). I choć gra nie jest nowa, bo z Android Market można ją pobrać od dłuższego czasu, to idealnie pasuje na kilka dni po premierze, gdzie oczy praktycznie wszystkich obserwatorów tabletowego rynku zwrócone są ku iPadowi 2.

Jako że jestem posiadaczką jednego ze smartfonów z Androidem nie zawahałam się pobrać gry z Android Market. iPad killer to gra przypominająca strzelanie do kaczek czy innych takich. Na ekranie telefonu (bądź tabletu, zależy na czym gramy) pokazują się iPady, które należy jak najszybciej zestrzelić. Gra jest bardzo prosta, nie posiada nawet menu. Ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

Bez wątpienia iPad killer to gra dla osób znudzonych wszechobecnymi tabletami Apple. Można ją pobrać za darmo z Android Market (link).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona