Samsung Galaxy Tab w zestawie z klawiaturą i samochodowymi gadżetami - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab w zestawie z klawiaturą i samochodowymi gadżetami

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab w zestawie z klawiaturą i samochodowymi gadżetami Akcesoria Nowości Samsung

Nie tak dawno poznaliśmy drugi tablet SamsungaGalaxy Tab 10.1. Nie przeszkadza to jednak polskiemu oddziałowi producenta we wprowadzeniu na rynek poprzedniego urządzenia dostępnego od kilku miesięcy w sprzedaży. Tym razem jednak proponuje nam 7-calowego Samsunga Galaxy Tab z zestawem akcesoriów. Wśród nich znajdziemy klawiaturę ze stacją dokującą, uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową oraz nawigację NaviExpert. Jaki jest koszt takiego zestawu? 2199 złotych.

Jeśli komuś akcesoria nie są potrzebne do szczęścia, może nabyć nieużywany tablet Samsunga w cenie zaczynającej się od 1719 złotych (według Ceneo) lub od 1500 złotych (według Allegro).

Poniżej informacja prasowa Samsunga:

Firma Samsung wprowadza na rynek GALAXY Tab z zestawem akcesoriów. Nowy pakiet zawiera tablet GALAXY Tab, klawiaturę ze stacją dokującą oraz akcesoria samochodowe, dzięki którym zmotoryzowani użytkownicy będą mogli wygodnie korzystać z urządzenia podczas jazdy i łatwo odnajdą drogę do celu.

Szybkie tempo życia oraz konieczność pozostawania w ciągłym kontakcie niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, zainspirowały firmę Samsung do stworzenia nowego, funkcjonalnego zestawu. Jego głównym elementem jest Samsung GALAXY Tab – poręczny i wielozadaniowy tablet z 7-calowym wyświetlaczem, łączący w sobie funkcje telefonu komórkowego, netbooka oraz odtwarzacza multimediów. Z powodzeniem można na nim oglądać filmy, słuchać muzyki, sufrować po internecie, a nawet czytać książki.

Samsung GALAXY Tab dzięki aplikacji Social Hub umożliwia szybką i łatwą komunikację. Jest wygodnym narzędziem integrującym m.in. kontakty, wiadomości, pocztę elektroniczną oraz wpisy do kalendarza, co sprawia, że biznesowi użytkownicy pozostaną na bieżąco z zawodowymi obowiązkami mimo konieczności przebywania poza biurem.

Akcesoria

W zestawie obok samego tabletu, znajduje się także pełnowymiarowa klawiatura (przydatna szczególnie przy pisaniu dłuższych tekstów czy w pracy przy biurku) oraz specjalny uchwyt samochodowy i ładowarka umożliwiające doładowanie baterii tabletu nawet podczas jazdy autem.

Ponadto Samsung zatroszczył się o wygodę podróżowania użytkowników GALAXY Tab, dołączając do zestawu roczną licencję na oprogramowanie do nawigacji NaviExpert. Pozwoli ono na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się oraz zaoszczędzenie czasu i energii często traconych na oczekiwanie w korkach lub błądzenie po nieznanych trasach. Wszystkie wskazówki dotyczące przebiegu drogi są przekazywane za pomocą komunikatów graficznych i głosowych w sposób umożliwiający skoncentrowanie się na drodze. Dodatkowo NaviExpert wyposażony jest w funkcję autoaktualizacji, kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz repertuar kin.

GALAXY Tab z zestawem akcesoriów jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2199 zł.

informacja prasowa, Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona