Ważne

Prezentacja iPada 2 już 2 marca?

Jeśli plotek o nadchodzącym iPadzie 2 macie powyżej uszu (podobnie jak ja) to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że nasze udręki już niebawem się zakończą. I to szybciej niż myślicie!

Kara Swisher z portalu All Things Digital jest przekonana (opierając się na wielu źródłach), że premiera iPada 2 będzie miała miejsce już 2 marca w San Francisco podczas jakiegoś dużego eventu. To ma sens!

Redakcja Engadget z kolei na razie traktuje to z przymrużeniem oka, gdyż jeszcze nie otrzymała zaproszenia na to wydarzenie (a przecież wiadomo, że żaden event bez Engadgetu nie może się odbyć ;)).

A jaki będzie iPad 2? Na jego temat pojawiło się tak wiele spekulacji, że trudno wyczuć. Można się jednak spodziewać, że Apple wprowadzi jedynie kosmetyczne zmiany designu, a jeśli chodzi o specyfikację techniczną – doda kamerkę do połączeń wideo i aparat. Ekran IPS wciąż ma mieć przekątną 9,7″, a rozdzielczość 1024 x 768 pikseli.

Jak będzie ostatecznie – przekonamy się, miejmy nadzieję, już drugiego marca. A jakie (według Was) parametry techniczne iPad 2 po prostu musi mieć? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Relacja live z prezentacji iPada 2 na Tabletowo – 2 marca o godz. 19!

źródło

Komentarze

  • Jarosław Sroka

    Dużo od iPada 2 nie wymagam, chcę, aby to był iPad 1 tylko z kamerą do wideokonferencji.
    iOS jest tak dobrze zoptymalizowanym systemem, że na aktualnych “bebechach” iPada działa bardzo płynnie i bez niespodzianek.

    Jednak event Apple’a (o ile taki w najbliższym czasie się odbędzie) z chęcią obejrzę. Nawet jeśli nie zaprezentują czegoś, co zwali mnie z nóg, jak zawsze będę go oglądał z zapartym tchem. :)

  • Ejdzbiol

    To może nie być ipad2 ale LightPeak, wskazuje nam na to, to że intel w tym samym czasie zapowiedział konfę. Ale jakby to był ipad2 z lightpeakiem, to tylko lepiej! xD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona