Prezentacja iPada 2 już 2 marca? - Tabletowo.pl

Prezentacja iPada 2 już 2 marca?

Tabletowo.pl Prezentacja iPada 2 już 2 marca? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Jeśli plotek o nadchodzącym iPadzie 2 macie powyżej uszu (podobnie jak ja) to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że nasze udręki już niebawem się zakończą. I to szybciej niż myślicie!

Kara Swisher z portalu All Things Digital jest przekonana (opierając się na wielu źródłach), że premiera iPada 2 będzie miała miejsce już 2 marca w San Francisco podczas jakiegoś dużego eventu. To ma sens!

Redakcja Engadget z kolei na razie traktuje to z przymrużeniem oka, gdyż jeszcze nie otrzymała zaproszenia na to wydarzenie (a przecież wiadomo, że żaden event bez Engadgetu nie może się odbyć ;)).

A jaki będzie iPad 2? Na jego temat pojawiło się tak wiele spekulacji, że trudno wyczuć. Można się jednak spodziewać, że Apple wprowadzi jedynie kosmetyczne zmiany designu, a jeśli chodzi o specyfikację techniczną – doda kamerkę do połączeń wideo i aparat. Ekran IPS wciąż ma mieć przekątną 9,7″, a rozdzielczość 1024 x 768 pikseli.

Jak będzie ostatecznie – przekonamy się, miejmy nadzieję, już drugiego marca. A jakie (według Was) parametry techniczne iPad 2 po prostu musi mieć? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Relacja live z prezentacji iPada 2 na Tabletowo – 2 marca o godz. 19!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona