Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia)
Ważne

Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia)

Huawei to firma znana na polskim rynku przede wszystkim z modemów – tej teorii chyba nikt z Was nie zaprzeczy. Ale z dnia na dzień zaczyna sobie radzić coraz lepiej, wprowadzając kolejne urządzenia. Tym razem (zgodnie z zapowiedziami) producent zaprezentował następcę swojego pierwszego tabletu – Huawei Ideos S7 Slim, na informacje o którym z niecierpliwością czeka wielu Czytelników Tabletowo.

I tak, urządzenie zostało oparte na starszej wersji Androida – 2.2 Froyo, która – choć nie jest przystosowana do działania na tabletach (co potwierdziło wiele miesięcy temu Google) radzi sobie całkiem przyzwoicie.

Huawei Ideos S7 Slim wyposażono w pojemnościowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości, co do której można mieć wątpliwości (rym niezamierzony ;)) – 800 x 480 pikseli. Na jego pokładzie znajdziemy WiFi, 3G, Bluetooth, slot kart microSD, wyjście HDMI, USB oraz GPS. Szkoda tylko, że w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie posiada nóżki (patrz wideo).

Niestety niemożliwym było porównanie wielkości Ideos S7 i Ideos S7 Slim, gdyż drugi z modeli był trzymany na bardzo krótkiej smyczy. Kiedy pojawi się na polskim rynku? Najprawdopodobniej dopiero w drugim kwartale 2011 roku (przynajmniej tak wynika z informacji prasowej).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona