Ważne

Tabletowo na MWC 2011

Cześć wszystkim, pozdrawiam z Barcelony. Nie odzywam się na Tabletowo z bardzo prostego powodu: biegam między stoiskami producentów ;)

Pierwsze spostrzeżenia:
– jest mnóstwo ludzi, każdy (w tym ja) chce pomacać najciekawsze urządzenia i czasem na tą chwilę trzeba czekać mnóstwo czasu (ale opłaca się!),
– kilkanaście filmików wideo już czeka na kompie w kolejce do wgrania na YouTube. Wśród nich: SGT 10.1, Moto Xoom, Acer Iconia Tab A100, Acer Iconia Tab W500, Acer Iconia Tab W500, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, porównanie wielkości iPada i Xoom, porównanie wielkości iPada i SGT 10.1. Jest tego sporo, więc sukcesywnie będą wrzucane na nasz kanał na YouTube (link), więc polecam go śledzić, bo filmiki będą tam dużo wcześniej niż na Tabletowo,
– co więcej, warto także zaglądać na profil Tabletowo na facebooku – co jakiś czas będę wrzucać fotki i info o najciekawszych urządzeniach.

A teraz najważniejsze: złośliwość rzeczy martwych. W hotelu, w którym stacjonuję, nie działa mi Tabletowo (stąd nie ma notek ode mnie). W “Networing Lounge” na MWC 2011 strasznie wolno chodzi net, przez co nie mogę tu wgrywać filmików na YT (co robię we wspomnianym hotelu). Postaram się dziś znaleźć w okolicy jakąś miłą knajpkę z WiFi, żeby wszystko ogarnąć.

I na koniec bardzo ważna rzecz, odnosząca się do jednego z ostatnich komentarzy. Nie jestem jak kilkuosobowa ekipa Engadget, która ma swój własny wóz z szybkim netem, gdzie może od razu pisać newsy i dodawać własne fotki i wideo. Jestem tu sama i informacje będą się pojawiać z opóźnieniem, ale będą – a to chyba najważniejsze.

Raz jeszcze polecam śledzić profil Tabletowo na Facebooku, bo tam dowiecie się ode mnie najwięcej. I oczywiście ważny jest kanał na YT (pierwsze wideo już są! – Xoom, SGT 10.1 i Asus Slider). Pozdrawiam wszystkich Cierpliwych Czytelników, a niecierpliwym życzę nieco więcej wytrzymałości ;)

Komentarze

 • Glexab

  No to powodzenia w zbieraniu dalszych informacji :)

 • Polluks

  Trzymam kciuki za powodzenie misji. Kasia, nie przejmuj się durnymi wpisami. Najłatwiej jest siedzieć z dupą w domu i krytykować. Ważne, że tam jesteś…

  • Ris

   Myślę, że nie jeden by tam pojechał a nie siedział na dupie:)

 • Zaku

  Bardzo proszę nie zapomnij o Asusie Transformersie :P jeśli będzie się dało coś nagrać albo foty zrobić…

 • Polluks

  Dwie sprawy do znudzenia. Kasia, porównaj proszę ekrany w Xoom i Tab2. Interesuje mnie czy na targach jest Samsung TX100?

  • To może być trudne, bo nie da się wziąć żadnego tabletu ze stoiska i sobie z nim pójść gdzie się tylko chce ;-) TX100 nie widziałam, ale być może po prostu umknął mojej uwadze – po to właśnie te targi trwają cztery dni, a nie jeden.

 • Marcin

  Czy ja mógłbym uprzejmie prosić o kilka słów na temat Ideosa S7, który miał zadebiutować na tych targach ewentualną cenne tego urządzenia? Będę wdzięczny za te informacje. Pozdrawiam

 • Marcin

  Oczywiście chodzi mi o wersję Slim co zapomniałem podać.

 • To się nazywa prawdziwe dziennikarstwo :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona