Pierwsze zdjęcia 10-calowego tabletu Samsung Galaxy Tab 2 - Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcia 10-calowego tabletu Samsung Galaxy Tab 2

Tabletowo.pl Pierwsze zdjęcia 10-calowego tabletu Samsung Galaxy Tab 2 Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Dzisiejszy dzień (a w sumie kolejne kilka dób…) zapowiada się niezwykle ciekawie, a to za sprawą Samsunga Galaxy Tab 2, którego premiera będzie miała miejsce jeszcze dziś wieczorem. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tabletu i częściowe dane techniczne modelu, o których informowałam już wcześniej.

I tak, nowy tablet Samsunga ma posiadać 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Exynos 4210 oraz 16GB, 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej. Co więcej, na jego pokładzie ma się znaleźć aparat o rozdzielczości 8 Mpix z nagrywaniem wideo w jakości Full HD. Całość będzie pracowała w oparciu o Androida Honeycomb (co potwierdzają fotki).

News napisany na szybko, bo zaraz wylatuję do Barcelony na MWC 2011. Trzymajcie się! :)

Tabletowo.pl Pierwsze zdjęcia 10-calowego tabletu Samsung Galaxy Tab 2 Nowości Plotki / Przecieki Samsung   Tabletowo.pl Pierwsze zdjęcia 10-calowego tabletu Samsung Galaxy Tab 2 Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona