Ważne

Motorola Xoom:…czyste wariactwo czy błąd?

Jeśli pamiętacie moje niedawne narzekania na cenę Motoroli Xoom, czyli $799,99 to przygotujcie się na szok. Cena z przed kilku dni jest niczym w porównaniu z obecna ofertą sieci BestBuy. Jeśli koniecznie chcecie mieć Xoom’a jak najszybciej to już 17 lutego rozpocznie się przed sprzedaż i przyjmowanie zamówień. Cena jest naprawdę wyjątkowa i oczywiście sieć oferuje także sprzedaż ratalną na bardzo korzystnych warunkach. Nic, tylko kupować.

Tak, kochani… dobrze widzicie – Motorola Xoom ma kosztować tylko $1.199,99! (to już oficjalna informacja/promocja – sprawdźcie sami) Dodatkowa opłata $20,00 by odblokować kartę Wi-Fi nadal obowiązuje.

Cóż więcej można napisać… Mam nadzieję, że to błąd albo taki sposób reklamy i 17.02 faktyczna cena będzie niższa. W przeciwnym bowiem wypadku wygląda to na bardzo kiepski żart. W tej chwili wygląda to tak, że cena $799,99 to “promocja” z dopłatą operatora i umową, $1.199,99 zapłacimy bez kontraktu (dłuższego niż miesiąc). Obie ceny są w każdym razie śmieszne. Kwota 800 dolarów podana pierwotnie już sprawiła, że podniosły się głosy niezadowolonych klientów, pukających placem w czoło. Jeśli te ceny potwierdzą się w rzeczywistości to nie wiem czego oczekuje Motorola ale mam nadzieje, że nie sprzedaży bo tej raczej nie będzie.

Komentarze

 • Glexab

  Chyba jest błąd “to już 17 stycznia rozpocznie się przed sprzedaż” nie miało być czasem lutego? ;p

  • Tomasz Gałecki

   Dzięki, przepraszam – poprawione. Musiałem być w szoku widząc tę cenę.

 • Bartek Szymański

  Jasne, że lutego. Ale fakt, przesadzili i to mocno. W życiu tyle nie dam za ten tablet!

 • eRKa

  Bezkomentarz. Kolejny tablet na który czekałem wiele miesięcy i muszę skreślić. Cała nadzieja w Asusach i Galaxy Tabie 2. Jeśli i one zawiodą to kończę tą żenadę i biorę iPada/iPada 2 ;).

 • Zadowolony posiadacz Ipada

  Hehe, jak się teraz do tej wiadomości mają szumne tytuły na tym blogu i innych “Motorola Xoom Ipad killer” :))

 • Bartek Szymański

  tak czytam na BB komentarze i hamburgery tez sa niezadowoleni z ceny ;)

 • Bartek Szymański

  Jeżeli dla Europy również beda takie cuda, to pozostaje cała nadzieja w tablecie LG. Ma wszystko to co xoom, ale nie słychać żadnych pogłosek o takich rzeczach jak brak wifi bez abonamentu.

  • Tomasz Gałecki

   Tylko rozmiar mi nie pasuje – ja chciałbym 10.1″ – urządzenia ponżej tego rozmiaru są dla mnie, do rozrywki za małe :-(

 • Tomasz Gałecki

  Nikt nie jest, Jobs musi umierać ze śmiechu!!!
  Abstrahując od systemu w tablecie – nie ma dwóch zdań, że iPada używa się przyjemniej niż wynalazek typu Tablet PC z Windowsem na pokładzie – jest jedna zasada, dzięki której iPad i Apple odnieśli sukces tam, gdzie innym sie nie udawało przez lata. CENA!!!
  Tablety przecież były na rynku dużo wcześniej ale za jakieś kosmiczne (patrz wyżej) pieniądze – i dlatego były sprzętem niszowym… jeśli Motorola chce powtórzyć sukces Microsoftu na rynku tabletów to jest na jak najlepszej drodze.

 • Bartek Szymański

  Na eBay równiez jest xoom w cenie $1,038.00.

  Tak jak napisałem, dobrze, że beda inne tablete podobne do Xooma.
  LG- ale ma mniejszy ekran niż 10″

  Swoją drogą już zmieniłem chyba faworyta- nowy Samsung Galaxy Tab 10. Ma to samo co xoom, ale dodatkowo jak widzę jak wygląda z tyłu to cudo. Musicie to zobaczyc: http://www.engadget.com/photos/samsung-galaxy-tab-10-1-hands-on/#3874835

 • Bartek Szymański

  I małe sprostowanie- nie chodzi mi o znaczek samsunga, chociaż jest ładne, a raczej o materiał. Żaden śliski, czarny plastik ale stylowy matowy.

 • Zaku

  A moimi faworytami są na razie Asusy, a Samsung nie dziękuję :P

 • Polluks

  Wygląda na to, że jednak cena pozostanie na starym poziomie.
  http://www.engadget.com/2011/02/13/motorola-xoom-up-for-pre-order-at-best-buy-for-1-199/

 • ghostcat

  Jeśli to prawda, to chyba fakt że Xoom będzie pierwszym tabletem z Honeycomb zaćmił motoroli umysł. Ja rozumiem, że fanatycy nowości będą wstanie przełknąć tą cenę, ale reszta konsumentów – wątpię. Choć może to b yć jeszcze tak, że teraz walą taką cenę, narobią szumu, a podczas premiery znów będzie kosztowała tyle co poprzednio. Tak czy inaczej chyba nie tędy droga i tylko moga do siebie zniechęcić potencjalnych kupców. Jak tak dalej pójdzie, to nie wróżę Xoomowi super sprzedaży.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona