Co mają wspólnego klocki LEGO z tabletami Kno? (wideo) - Tabletowo.pl

Co mają wspólnego klocki LEGO z tabletami Kno? (wideo)

Tabletowo.pl Co mają wspólnego klocki LEGO z tabletami Kno? (wideo) Ciekawostki Nowości

Firma Kno, znana z produkcji (jedno lub dwuekranowych) tabletów dla studentów i uczniów o tej samej nazwie, postanowiła podzielić się ze światem informacją na temat tego w jaki sposób testuje swoje urządzenia – przedstawia to wideo poniżej. Czy ktokolwiek z Was pomyślał kiedykolwiek, że klocki LEGO mogą mieć z czymś takim do czynienia? ;)

Specyfikacja Kno zawiera przede wszystkim ekran (lub dwa) o przekątnej 14,1″ i rozdzielczości 1440 x 900 pikseli, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 o taktowaniu 1GHz z 512MB pamięci RAM, WiFi, Bluetooth, akcelerometr, baterię mającą pracować do 6 godzin. Całość pracuje w oparciu o Ubuntu 9.10.

Cena jednoekranowego KNO z 16GB pamięci to 599 dolarów, a z 32GB – 699 dolarów. Z kolei za dwuekranowy model przyjdzie nam zapłacić: 899 dolarów za 16GB lub 999 dolarów za 32GB.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona