Ważne

Tablety z Androidem 3.0 mogą również zastąpić konsole do gier

Tak jak myślałem, to nie koniec dobrych wieści o nowym systemie od Google (Honeycom) i wydaje mi się, że system zaskoczy nas jeszcze niejednym. Tym razem mogą być zadowoleni z nowego systemu również gracze.

Wydawać by się mogło, że tablet od Apple ma bezpieczną pozycję lidera na rynku, jeżeli nie samym sprzętem to również oprogramowaniem, a w tym wypadku – ściślej mówiąc – grami. Zazwyczaj wielu ludzi, decydując się kupić iPada, miało na uwadze to, że wychodzi na niego wiele różnych gier, które biją rekordy popularności. Każdy fan elektronicznej rozrywki brał to pewnie pod uwagę. Jednak to, co pokazał nowy Android połączony z Tegrą, przechodzi wszelkie oczekiwania. Można śmiało powiedzieć, że tablety oferujące te parametry będą doskonale nadawać się do gier.

Zresztą, co ja będę tutaj dużo mówił. Obejrzyjcie sobie sami jak to będzie wyglądało. Dla mnie bomba!

Komentarze

  • j3r2yk

    Dla mnie największym zaskoczeniem in plus była informacja podana na konferencji Sony podczas, której główną atrakcją był nowa konsola portable. Gry z platformy PSP będą niedługo dostępne w Android Market. Bo to, że urządzenie potrafi to naprawdę niewiele oznacza – raczej niewiele firm się skusi na pisanie gier na tablet. A tym sposobem Google dzięki współpracy z Sony wyskoczył daleko, daleko przed Apple w kwestii gier. W tej chwili chyba Microsoft ze swoją bazą gier na XBOX może podjąć wyzwanie.

  • Ris

    Przecież na IPad piszę się gry…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona