Klawiatura Bluetooth dla Motoroli Xoom w sprzedaży od 14 lutego - Tabletowo.pl

Klawiatura Bluetooth dla Motoroli Xoom w sprzedaży od 14 lutego

Tabletowo.pl Klawiatura Bluetooth dla Motoroli Xoom w sprzedaży od 14 lutego Akcesoria Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Android central informuje, ze w sklepie Amazon pojawiła się klawiatura Bluetooth dla Motoroli Xoom (gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o co chodzi zapraszamy tutaj). Najciekawsza w tym całym “niusie” jest data. Wedle informacji podawanej przez sklep (i sprzedającego), klawiatura będzie dostępna w sklepie od 14 lutego… tak…

Jeśli Wy właśnie pomyśleliście to co ja, to wcale się nie dziwię. Po co sprzedawać klawiaturę do urządzenia, którego nie ma? Czyżby zatem szykowała nam się miła niespodzianka na Walentynki??? (wedle innych plotek, początek sprzedaży Xoom’a to początek lub koniec lutego – tak czy siak szybciej, niż osobiście podejrzewałem)

Jest jednak jeden mały problem. Opisana klawiatura nie jest urządzeniem firmowanym przez Motorolę ani dedykowanym tylko dla niej. Zwracam uwagę na opis “Bluetooth Wireless Universal Keyboard” z naciskiem na słowo universal. Sprzedawca, niejaki Senyx, reklamuje tę sama klawiaturę jako odpowiednią także dla Galaxy Tab’a, Playstation 3, Apple iPada, BlackBerry Playbook’a, ASUS’a Eee Pad MeMo i jeszcze co najmniej kilku urządzeń. I oczywiście wszystkie będą dostępne 14 lutego.

Biorąc powyższe pod uwagę jestem sceptyczny co do tak rychłej premiery Xoom’a. Wydaje się, że przed samym Google jeszcze co najmniej klika tygodni (jeśli nie miesięcy) finalnych prac nad systemem Honeycomb (gdyby był gotowy na CES 2011 pokazano by troszkę więcej niż dema i filmiki). a dopiero wtedy będzie można myśleć o wprowadzaniu urządzenia do sprzedaży po finalnych testach całości.

Powyższy news został nadesłany przez jednego z Czytelników Tabletowo, znanego wszystkim z komentarzy jako hideipvpn.pl. Przy okazji zapraszamy na stronę Kolegi (tutaj).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona