Evolve III Maestro. Kiedy dwa systemy to za mało... (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Evolve III Maestro. Kiedy dwa systemy to za mało… (wideo)

Tabletowo.pl Evolve III Maestro. Kiedy dwa systemy to za mało... (wideo) Ciekawostki Nowości

Producenci tabletów przyzwyczaili nas do tego, że ich urządzania oferują jeden system operacyjny. Czasem zdarzają się sytuacje, że niektórzy z nich proponują nam modele działające pod kontrolą dwóch platform (jak chociażby zaprezentowany niedawno Augen GenTouch Dolce). A co powiecie na możliwość wyboru systemu spośród trzech dostępnych? Taką możliwość oferuje nam Evolve III Maestro. Możemy używać tabletu zarówno na Androidzie, Windows 7, jak i MeeGo.

Tablet został wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 10,1-cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, a jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom N475 o zegarze 1,83GHz, mający do dyspozycji 2GB DDR3 RAM.

Dane możemy gromadzić na dysku SSD o pojemności 32GB lub 64GB, a jeśli nam nie wystarczy, pamięć możemy rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Na pokładzie urządzenia znajdziemy kamerkę o rozdzielczości 1,3 Mpix, 3G, WiFi, dwa porty USB 2.0 oraz mini VGA.

Warto wspomnieć także o baterii, która dla większości z nas odgrywa bardzo ważną rolę w momencie wybierania najbardziej odpowiedniego do własnych potrzeb tabletu. Według zapewnień producenta, model ten ma pracować do 8 godzin pod kontrolą Windows 7, a aż dwa razy więcej – do 16 godzin – w oparciu o Androida.

Cena Evolve III Maestro ma wynosić 600 dolarów. Na rynku urządzenie pojawi się w drugim kwartale roku.

źródło, źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona