Ważne

Ciekawostka: Samsung Omnia 7 Tablet z Windows Phone 7

Zanim Microsoft potwierdził, że tablety będą pracowały w oparciu o jego komputerową wersję Windows 7 (a nie komórkowy WP7), pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego typu urządzeń z Windows Phone 7. Tym razem wpis-ciekawostka, traktujący o koncepcji Samsung Omnia 7 Tablet.

Jak twórcy tego projektu wyobrażają sobie jego specyfikację? Przerośnięty smartfon Omnia 7 miałby być wyposażony w 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy Super AMOLED (1200 x 720 pikseli) z obsługą multitouch oraz aparat o rozdzielczości 5 Mpix z fleszem i nagrywaniem wideo w jakości HD.

Na jego pokładzie miałoby nie zabraknąć także frontowej kamerki o rozdzielczości 3 Mpix, WiFi, 3G, GPS, Bluetooth 3.0, 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej oraz głośników stereo. Całość miałaby pracować pod kontrolą Windows Phone 7.

Projekt Samsung Omnia 7 Tablet został stworzony przez Joy Studios. Gdyby to od Ciebie zależało, czy tablet ten kiedykolwiek ujrzy światło dzienne (choć tak się nigdy nie stanie), chciałbyś, aby pojawił się na rynku?

źródło

Komentarze

  • hellypton

    Czyli Galaxy Tab zrobiony porządnie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona