Archos 7 v2. Teraz z Androidem 2.1 i szybszym procesorem - Tabletowo.pl
Ważne

Archos 7 v2. Teraz z Androidem 2.1 i szybszym procesorem

Tabletowo.pl Archos 7 v2. Teraz z Androidem 2.1 i szybszym procesorem Nowości

Jakoś tak trudno dzisiaj się do czegokolwiek zebrać… Nie dość, że się stosunkowo niedawno wstało, to jeszcze większość z nas boryka się z bólem głowy wiadomego pochodzenia ;). I choć to wcale nie jest dziwne, bo w końcu Sylwester jest raz w roku, to chyba pora powoli wracać do normalności. Nowy rok, po uprzednio złożonych życzeniach, zacznę od informacji na temat odświeżonej wersji Archos 7.

Firma Archos ma w swoim portfolio kilka tabletów internetowych. Wśród nich jest jeden z zaprezentowanych stosunkowo niedawno Archos 70 (7″ pojemnościowy ekran, Android 2.2, procesor 1GHz). Ale wprowadzając do oferty nowe modele, producent nie zapomina o starych. Przykładem tego jest odświeżenie jednego ze starszych urządzeń – Archos 7.

Model ten zyskał aktualizację systemu operacyjnego – zamiast Androida w wersji 1.6 znajdziemy w nim obecnie Androida 2.1. Co więcej, zmianie uległ procesor – dotychczas była to jednostka Rockchip RK2808 o taktowaniu 600 MHz, obecnie – Rockchip RK2818 800 MHz.

Pozostałe parametry techniczne modelu nie uległy zmianie. Urządzenie wciąż oferuje 7-calowy ekran oporowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, WiFi, USB oraz baterię pozwalającą na oglądanie wideo maksymalnie przez siedem godzin.

Pocieszający jest fakt, że mimo polepszonej specyfikacji, Archos postanowił obniżyć cenę modelu. Archos 7 v2 kosztuje teraz 200 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona