Album Gorillaz "The Fall" stworzony na iPadzie już dostępny. Za darmo - Tabletowo.pl

Album Gorillaz „The Fall” stworzony na iPadzie już dostępny. Za darmo

Tabletowo.pl Album Gorillaz "The Fall" stworzony na iPadzie już dostępny. Za darmo   Apple Nowości

Jakiś czas temu zespół Gorillaz poinformował o rozpoczęciu prac nad płytą tworzoną na iPadzie. Jeśli jesteście ciekawi co z tego wyszło, możecie przesłuchać album The Fall całkowicie za darmo. Wystarczy że wejdziecie na stronę internetową zespołu i się zarejestrujecie. A jeśli dotychczas byliście członkami fan clubu Gorillaz – możecie pobrać cały album.

Płyta The Fall była nagrywana podczas trasy koncertowej po USA. W rezultacie powstało 15 piosenek. Do ich stworzenia użyto mnóstwo aplikacji z iPada: Speak It!, SoundyThingie, Mugician, Solo Synth, Synth, Funk Box, Gliss, AmpliTube, Xenon, iElectribe, BS-16i, M3000 HD, Cleartune, iOrgel HD, Olsynth, StudioMiniXI, BassLine, Harmonizer, Dub Siren Pro oraz Moog Filatron.

iPad to główne, lecz nie jedyne narzędzie użyte do stworzenia nowej płyty Gorillaz. Pomocne były także dodatkowe instrumenty: syntezator, ukulele, Omnichord, Melodica, gitara, fortepian i kilka innych.

Poniżej singiel promujący płytę – „Phoner To Arizona„:

Utwory wchodzące w skład The Fall:
1. Phoner To Arizona
2. Revolving Doors
3. HillBilly Man
4. Detroit
5. Shy-town
6. Little Pink Plastic Bags
7. The Joplin Spider
8. The Parish of Space Dust
9. The Snake In Dallas
10. Amarillo
11. The Speak It Mountains
12. Aspen Forest
13. Bobby In Phoenix
14. California And The Slipping Of The Sun
15. Seattle Yodel

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona