Tablet Acera z Androidem na kilku filmikach - Tabletowo.pl

Tablet Acera z Androidem na kilku filmikach

Tabletowo.pl Tablet Acera z Androidem na kilku filmikach Nowości Plotki / Przecieki

Pod koniec listopada Acer zaprezentował trzy bezimienne tablety internetowe – dwa z Androidem 2.2 i jeden z Windows 7. 10,1-calowy model z googlowskim systemem pojawił się na kilku filmikach wideo, pokazujących działanie żyroskopu.

Specyfikacja urządzenia zawiera przede wszystkim 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor (Qualcomm lub Tegra 2) o częstotliwości taktowania 1GHz, wyjście HDMI, Flash 10.1, WiFi oraz aparat o rozdzielczości 4 Mpix.

Całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 2.2 Froyo. Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze przed rynkowym debiutem otrzyma aktualizację do najnowszej edycji – 2.3 Gingerbread.

Wszystkie trzy wspomniane tablety Acera prawdopodobnie pojawią się na stoisku producenta podczas targów CES 2011. Do sprzedaży mają trafić w kwietniu w nieznanej cenie.

źrodło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona