Ważne

Apple iPad i Samsung Galaxy Tab taniej w Play Online Box

Rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, poinformował dziś na blogu o obniżkach cen dwóch tabletów internetowych dostępnych w ofercie Play Online Box. Mowa oczywiście o Apple iPadzie i Samsungu Galaxy Tab, których wyprzedaż ruszy tuż po świętach – 27 grudnia 2010 roku.

Plusy i minusy obu urządzeń możecie zobaczyć na poniższej grafice przygotowanej przez pracowników Play. W minusach iPada zostało podane: “w obecnej wersji brak języka polskiego” – ale przecież wystarczy zaktualizować system do najnowszej wersji (iOS 4.2), by móc cieszyć się ogonkami.

Cennik Apple iPada i Samsunga Galaxy Tab w Play Online Box, obowiązujący od 27 grudnia, znajdziecie poniżej (wystarczy kliknąć, aby powiększyć):

BlogPlay.pl

Komentarze

 • Kashiash

  Nie wiem jak was, ale mnie ta obniżka na kolana nie powaliła.

  • Katarzyna Pura

   Mnie również. 100 złotych na każdym urządzeniu… co to jest. Lepiej by obniżyli ceny abonamentu Play Online – wyszłoby o wiele lepiej dla klientów.

 • Me

  Czy to jest ten sam iPad, którego można mieć za 2500zł w sklepie internetowym? Niesamowita to promocja, związać się na 24 miechy z Playem, żeby dostać urządzenie 100zł taniej… Poprzewracało się w głowach tym sieciom komórkowym, chyba czas wrócić do prepaida…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona