Notion Ink Adam na pierwszym wideo. Wreszcie! - Tabletowo.pl

Notion Ink Adam na pierwszym wideo. Wreszcie!

Tabletowo.pl Notion Ink Adam na pierwszym wideo. Wreszcie! Nowości

Dziesięć dni temu ruszyła przedsprzedaż Notion Ink Adam. Po kilkunastu, może kilkudziesięciu minutach od tego momentu zostały wykupione wszystkie modele z ekranem Pixel Qi (co wcale nie powinno dziwić). Obecnie są jeszcze dostępne dwa tablety z LCD – jeden z WiFi, drugi – z WiFi i 3G.

Jednak można powiedzieć, że wszyscy, którzy zamówili Adama w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży, kupowali kota w worku. Dopiero teraz Rohan Shravan udostępnił wideo, które po raz pierwszy w pełni ukazuje gotowy produkt.

Poniższy filmik pokazuje interfejs użytkownika Eden i działanie wielu aplikacji, w tym: klienta pocztowego, przeglądarki internetowej, nawigacji, kalendarza, kalkulatora, aplikacji służącej do rysowania, czytnika PDF, książek elektronicznych i kilku innych.

Jak zobaczycie poniżej, panel Adama jest podzielony na trzy części, dzięki czemu można korzystać z trzech programów jednocześnie. Trochę dziwnie wygląda wybieranie aplikacji na wysuwanym, cienkim czerwonym pasku – żeby odnaleźć to, co nas interesuje, trzeba się nieźle namachać palcem.

Zobaczcie sami Notion Ink Adam na wideo:

I jak wrażenia? Dajcie znać w komentarzach czy właśnie tego się spodziewaliście po Adamie.

Aktualizacja:

Jeszcze jedno wideo, trochę słabszej jakości, pokazujące na początku wygląd Adama z prawie wszystkich stron, a od 2:55 – korzystanie z tabletu przy pomocy myszki komputerowej.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona