Najczęściej ćwierkaliśmy o… Apple iPadzie
Ważne

Najczęściej ćwierkaliśmy o… Apple iPadzie

O tym, że iPad będzie na językach ludzi przez długi okres czasu, wiadomo było od momentu pojawienia się pierwszych spekulacji na jego temat – jeszcze na długo przed oficjalną prezentacją. W opublikowanym ostatnio przez Google zestawieniu doskonale było widać, że tablet Apple jest jedną z najbardziej pożądanych rzeczy na świecie. Można to zauważyć również po analizie tematów, na które ćwierkali użytkownicy Twittera.

Zacznę od szczegółowych wyników, bo to właśnie one najbardziej nas interesują. Moderatorzy serwisu podzielili tematy rozmów jego użytkowników na kilka dziedzin życia – jedną z nich była oczywiście technologia. Jak się można było spodziewać, lista jest zdominowana przez Apple. Na pierwszym miejscu iPad, na trzecim Apple iOS, natomiast na czwartym – Apple iPhone. Szczegóły poniżej:

Jednak równie ciekawe są wyniki analizy ogólnych trendów internautów korzystających z Twittera. Na liście dziesięciu najpopularniejszych tematów, wśród tak poważnych problemów, jakimi są: wyciek ropy czy trzęsienie ziemi na Haiti, znalazł się także Apple iPad. Co prawda na szóstym miejscu, ale to i tak jest świetny wynik.

Poniżej lista ogólnych trendów w 2010 roku:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona