Ważne

Samsung Galaxy Tab Luxury Edition za 749 euro

Tym razem news o tablecie dla osób, które mają dużo pieniędzy i nie wiedzą co z nimi zrobić. Mowa oczywiście o luksusowej edycji Samsunga Galaxy Tab, czyli jednego z najpoważniejszych rywali iPada. Koszt? 749 euro. A co w zamian?

W sumie nic nowego. Samsung Galaxy Tab Luxury Edition posiada dokładnie takie same parametry techniczne, jak podstawowa wersja urządzenia. Za co więc należy dopłacić, jakby na to nie patrzeć, sporą kwotę pieniędzy? Za skórzane etui oraz słuchawkę Bluetooth.

Ale zaraz, zaraz. 749 euro to – w przeliczeniu na złotówki (1 euro = 4 złote) daje tylko 2996 złotych. Toć to przecież minimalnie mniej od wartości podstawowej wersji Galaxy Tab na polskim rynku (mowa o cenie sugerowanej przez producenta – 2999 złotych).

Samsung Galaxy Tab Luxury Edition będzie dostępny w sprzedaży od 15 grudnia do 31 stycznia.

źródło

Komentarze

 • morswin

  Co do cen taba – to monitoruję allegro i inne portale ; da się znaleźć nowe sztuki za około 2000 zł . Stąd nie jest już aż tak źle. Poczekam na Adama w zwykłej sprzedaży bo na pre0rdering się nie załapałem.

 • 2marekm

  Też czekam na Adama. Uparłem się na gniazdo USB i HDMI, które w nim jest. Oby tylko szybko trafił do sklepów.

 • morswin

  Z tym może być problem; pewnie będzie w połowie roku w sklepach. Ale może Kasia coś wie więcej ???

  • Wysyłka Adama do osób, które zamówiły do w pre-orderze ma ruszyć pod koniec stycznia. Można więc teoretycznie nadzieję, że w zwykłej sprzedaży pojawi się już w lutym.

 • realista

  haha luksusowa edycja taniej niż normalna w polszy

 • luxury edition user

  Luxury edition faktycznie kosztuje 749 ojro i prawda ze samsung przysyla skorzane etui oraz sluchawke bluetooth. Jednak oprocz tego samsung.nl zwraca 150 ojro. Dodatkowo media markt obnizylo cene do 668 ojro, wobec czego za 518 ojro otrzymujemy taba, sluchawke oraz skorzane etui.
  Szybki rachunek na pln daje 2000 zl.
  Oczywiscie tablet dostepny od reki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona