Suli SL-7. Szybki i tani tablet z Androidem - Tabletowo.pl

Suli SL-7. Szybki i tani tablet z Androidem

Tabletowo.pl Suli SL-7. Szybki i tani tablet z Androidem Nowości

Kolejny dzień przynosi nam wieści na temat kolejnego tabletu internetowego, pracującego pod kontrolą Androida. Tym razem jest to przedstawiciel tanich modeli – Suli SL-7, mogący pochwalić się całkiem przyzwoitą specyfikacją techniczną, o czym się zaraz przekonacie.

Suli SL-7
został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (obsługujący multitouch), procesor Rockchip RK2818 o częstotliwości taktowania 600MHz, 256MB DDR2 RAM oraz 4GB lub 8GB pamięci wewnętrznej.

Parametry techniczne modelu zawierają również moduł 3G, WiFi, slot kart microSD, port USB oraz możliwość odtwarzania wideo w jakości HD (720p). Tablet bazuje na Androidzie w wersji 2.1.

Firma Suli International, producent tabletu Suli SL-7, poinformowała, że cena modelu powinna nie przekroczyć 250 dolarów. Na razie jednak nie wiadomo czy urządzenie pojawi się w sprzedaży w Europie.

Poniżej możecie zobaczyć jak Suli SL-7 radzi sobie w praktyce:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona