Ważne

Milion sprzedanych Samsungów Galaxy Tab

Mogłoby się wydawać, że Samsung Galaxy Tab jest za drogi w stosunku do pozostałych tabletów internetowych dostępnych obecnie na rynku (choć jest ich na razie niewiele…). Nie oznacza to jednak, że model ten się nie sprzedaje. Wręcz przeciwnie. Koreański koncern pochwalił się dziś, że aż milion użytkowników weszło w posiadanie Galaxy Tab.

Bez wątpienia trzeba stwierdzić, że sprzedaż tabletu Samsunga znacznie wzrosła w ostatnim czasie. 23 listopada producent informował, że w ręce klientów powędrowało 600 tysięcy Galaxy Tab. Niecałe dwa tygodnie później ilość ta wzrosła o 400 tysięcy sztuk. Nieźle!

Szkoda, że nie wiadomo ile osób zakupiło Samsunga Galaxy Tab w Polsce. Mogę się jednak domyślać po komentarzach pod wpisami na temat tego urządzenia, że jest ich sporo. Wiadomo natomiast, że w samej Korei sprzedało się 10% wszystkich egzemplarzy.

Na koniec jeszcze jedna ciekawa informacja – premiera 10-calowego tabletu Samsunga ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2011 roku.

źródło

Komentarze

 • kashiash

  Jedyny porównywalny tablet do SGT to Ipad 3G i ten jest ciutke droższy od SGT. Wiec pisanie ze w stosunku do pozostałych tabletow jest za drogi jest troche dziwne – porównywać SGT z chinskimi tabletami za 300 zł? (popatrzcie na specyfikację)

  • Katarzyna Pura

   Tak, tylko że SGT jest droższy nawet od najlepszego z iPadów (64GB WiFi + 3G). Tylko o to chodzi ;-)

 • kashiash

  Kasiu … tak po wojskowemu: pierdoły piszesz:

  ceny z euro agd
  SGT 2699
  iPad 16 2599 (ten jest tańszy)
  iPad 32 2999
  iPad 64 3499

  • Katarzyna Pura

   Brałam pod uwagę cenę SGT sugerowaną przez Samsunga: 2999 zł ;] a iPad:
   – iPad 64GB WiFi: 2899 złotych,
   – iPad 16GB WiFi + 3G: 2499 złotych,
   – iPad 32GB WiFi + 3G: 2899 złotych,
   – iPad 64GB WiFi + 3G: 3299 złotych.

 • Kashiash

  SGT ma 3G a typ jest dla mnie bardzo istotny dodatek.bez niego tablet traci 70 % funkcjonalności. I tylko za tabletami z 3G należy go porównywać.

 • Ris
 • kashiash

  jak dla mnie recenzja to zrzynka z materiałów reklamowych i zasłyszanych/ przeczytanych opinii. Moim zdaniem autor przed napisaniem recenzji nie miał SGT w ręku dłużej niz 10 minut.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona