Milion sprzedanych Samsungów Galaxy Tab - Tabletowo.pl

Milion sprzedanych Samsungów Galaxy Tab

Tabletowo.pl Milion sprzedanych Samsungów Galaxy Tab Nowości Samsung

Mogłoby się wydawać, że Samsung Galaxy Tab jest za drogi w stosunku do pozostałych tabletów internetowych dostępnych obecnie na rynku (choć jest ich na razie niewiele…). Nie oznacza to jednak, że model ten się nie sprzedaje. Wręcz przeciwnie. Koreański koncern pochwalił się dziś, że aż milion użytkowników weszło w posiadanie Galaxy Tab.

Bez wątpienia trzeba stwierdzić, że sprzedaż tabletu Samsunga znacznie wzrosła w ostatnim czasie. 23 listopada producent informował, że w ręce klientów powędrowało 600 tysięcy Galaxy Tab. Niecałe dwa tygodnie później ilość ta wzrosła o 400 tysięcy sztuk. Nieźle!

Szkoda, że nie wiadomo ile osób zakupiło Samsunga Galaxy Tab w Polsce. Mogę się jednak domyślać po komentarzach pod wpisami na temat tego urządzenia, że jest ich sporo. Wiadomo natomiast, że w samej Korei sprzedało się 10% wszystkich egzemplarzy.

Na koniec jeszcze jedna ciekawa informacja – premiera 10-calowego tabletu Samsunga ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2011 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona