Ocosmos OSC1. Konsola, UMPC czy tablet internetowy? - Tabletowo.pl

Ocosmos OSC1. Konsola, UMPC czy tablet internetowy?

Tabletowo.pl Ocosmos OSC1. Konsola, UMPC czy tablet internetowy? Ciekawostki Nowości

Na rynku pojawiają się coraz ciekawsze urządzenia, w których posiadanie chciałby wejść nie jeden z Was. Można do nich zaliczyć również Ocosmos OSC1, który za sprawą połączenia tabletu internetowego z klawiaturą QWERTY, można utożsamiać z UMPC (ultra-mobile PC).

Jak widzicie na powyższym screenie, specyfikacja techniczna Ocosmos OSC1 zawiera przede wszystkim procesor Intel Oak Trail o częstotliwości taktowania 1,5GHz lub 1,9GHz oraz 5-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli.

Na pokładzie modelu znajdziemy również dwa aparaty – z przodu o rozdzielczości 1,3 Mpix, który można używać jako kamerki, a także z tyłu – o rozdzielczości 5 Mpix. Ocosmos OSC1 może się pochwalić także GPS, 3G, WiFi, klawiaturą QWERTY, wyjściem HDMI, USB, slotem kart microSD oraz 32GB SSD.

Urządzenie działające pod kontrolą Windows 7 ma wymiary 174 x 83,4 x 15,9 mm. Jego bateria, jak zapewnia producent, ma pracować maksymalnie przez dziesięć godzin. Jednak portal UMPC koryguje te dane – według nich akumulator będzie mógł pracować maksymalnie przez siedem godzin.

Ocosmos OSC1 ma się pojawić w sprzedaży w pierwszym kwartale 2011 roku. Nie wiadomo czy urządzenie trafi na półki sklepowe w Europie ani jaka będzie jego cena.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona