WooW Digital The One. Gingerbread nadchodzi - Tabletowo.pl

WooW Digital The One. Gingerbread nadchodzi

Tabletowo.pl WooW Digital The One. Gingerbread nadchodzi Nowości

Niedzielny poranek to doskonały czas na zaczęcie dzielenia się z Wami ubiegłotygodniowymi newsami. Na pierwszy ogień powędruje tablet firmy Woow Digital o nazwie „The One„, który ma zostać zaprezentowany w grudniu bieżącego roku.

Urządzenie ma być wyposażone w 10-calowy wyświetlacz dotykowy (nie jest jasne czy pojemnościowy, czy oporowy) o przekątnej 1024 x 600 pikseli, WiFi, Bluetooth, 3G oraz wydajny, dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2, mający do dyspozycji 1GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej.

Tablet The One ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.3 Gingerbread. Z tego można wnioskować, że jego data rynkowej premiery jest uzależniona od tego, kiedy Google oficjalnie przedstawi swoją „piernikową” platformę (a ma to mieć miejsce, według ostatnich spekulacji, na początku grudnia).

Woow Digital The One ma być sprzedawany w Japonii jeszcze przed końcem 2010 roku w cenie poniżej 500 dolarów. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest duża szansa na pojawienie się tabletu na rynku w Europie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona