QUMO GO! Tablet z Androidem za 245 dolarów - Tabletowo.pl

QUMO GO! Tablet z Androidem za 245 dolarów

Tabletowo.pl QUMO GO! Tablet z Androidem za 245 dolarów Nowości

I kolejny tablet internetowy z Androidem. Tym razem pod lupę wezmę ciekawie nazwane urządzenie – QUMO GO!, które w lutym przyszłego roku pojawi się na półkach sklepowych u naszych wschodnich sąsiadów, w Rosji, za 245 dolarów (równowartość ok. 735 złotych). A piszę o nim nie bez powodu, żebyście mieli szersze spojrzenie na prezentowane na świecie modele.

Tablet QUMO GO! został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, WiFi, wyjście HDMI, kamerkę internetową o rozdzielczości 0,3 Mpix oraz baterię o pojemności 3200 mAh, mającą pozwalać na sześć godzin przeglądania stron internetowych.

Sercem urządzenia jest procesor Telechip TCC8902 o częstotliwości taktowania 720MHz z 256MB RAM, 8GB pamięci flash oraz slot kart microSD, obsługujący karty o maksymalnej pojemności 32GB. Wymiary tabletu pracującego pod kontrolą Androida 2.1, to 203 x 132 x 12 mm.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona