Identity Tab przed końcem roku w Europie (wideo) - Tabletowo.pl

Identity Tab przed końcem roku w Europie (wideo)

Tabletowo.pl Identity Tab przed końcem roku w Europie (wideo) Nowości

We wrześniu bieżącego roku został zaprezentowany tablet Identity Tab, który w pierwszej kolejności skierowany został na koreański rynek z zaznaczeniem, że „może” się kiedyś pojawi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że ten budżetowy sprzęt faktycznie trafi do sprzedaży na inne rynku niż koreański. I to prawdopodobnie jeszcze przed końcem 2010 roku.

Na razie wiadomo jedynie, że Identity Tab będzie dostępny w niemieckim Media Markt w cenie około 250 dolarów. Możliwe, że trafi również do sprzedaży w naszym kraju (choć informacja ta jest mocno niepotwierdzona).

Specyfikacja urządzenia zawiera przede wszystkim oporowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7-cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, GPS, WiFi, wyjście mini-HDMI, akcelerometr, tuner TV, mini-USB, Bluetooth oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix.

Jego sercem jest procesor Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz, natomiast system, pod kontrolą którego działa, to Android 2.1. Tablet ważący 425 g, oferuje również 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne kilka giga dzięki slotowi kart SD.

Co ciekawe, producent tabletu planuje aktualizację Androida do wersji 2.2 (a kto wie, w przyszłości może także i nowszej).

Gdyby Identity Tab pojawił się w Polsce, bylibyście nim zainteresowani?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona