Ważne

Identity Tab przed końcem roku w Europie (wideo)

We wrześniu bieżącego roku został zaprezentowany tablet Identity Tab, który w pierwszej kolejności skierowany został na koreański rynek z zaznaczeniem, że “może” się kiedyś pojawi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że ten budżetowy sprzęt faktycznie trafi do sprzedaży na inne rynku niż koreański. I to prawdopodobnie jeszcze przed końcem 2010 roku.

Na razie wiadomo jedynie, że Identity Tab będzie dostępny w niemieckim Media Markt w cenie około 250 dolarów. Możliwe, że trafi również do sprzedaży w naszym kraju (choć informacja ta jest mocno niepotwierdzona).

Specyfikacja urządzenia zawiera przede wszystkim oporowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7-cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, GPS, WiFi, wyjście mini-HDMI, akcelerometr, tuner TV, mini-USB, Bluetooth oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix.

Jego sercem jest procesor Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz, natomiast system, pod kontrolą którego działa, to Android 2.1. Tablet ważący 425 g, oferuje również 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne kilka giga dzięki slotowi kart SD.

Co ciekawe, producent tabletu planuje aktualizację Androida do wersji 2.2 (a kto wie, w przyszłości może także i nowszej).

Gdyby Identity Tab pojawił się w Polsce, bylibyście nim zainteresowani?

źródło

Komentarze

 • Buddy

  Raczej tak. Jest tani, ma wszystkie potrzebne funkcje no i A8 powinien zapewnić dobrą płynność…

 • Koteek

  Czy jak Galaxy Tab ma funkcję telefonu -wiecie można dzwonić smsować? Czy jest wejście na kartę sim??

  • Glexab

   Można używać normalnie jak telefonu ale trochę dziwnie wygląda się dzwoniąc z takiej cegły ;p

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona