Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem - Tabletowo.pl
Ważne

Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem

Tabletowo.pl Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem Apple Ciekawostki Nowości

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak doskonale wiecie, jest to czas nie tylko spotkań z licznymi przedstawicielami rodziny, ale również wzmożony czas chodzenia po sklepach i wybierania prezentów dla najbliższych. Poniżej zobaczycie co chciałyby dostać dzieci w dwóch grupach wiekowych – od 6 do 12 lat oraz powyżej 13 lat.

Najbardziej interesuje nas oczywiście kwestia zainteresowania tabletami internetowymi. Na poniższych wykresach znajdziecie tylko jednego przedstawiciela tej rodziny – Apple iPada. Jak się zaraz przekonacie, można się lekko zdziwić.

Tabletowo.pl Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem Apple Ciekawostki Nowości

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w ciągu kolejnych sześciu miesięcy, najbardziej chciałyby kupić… właśnie iPada (31%). Tablet spod znaku nadgryzionego jabłka wygrywa z komputerami (29%), iPodami (29%) i konsolami: Nintendo (25%) i PS3 (21%).

Tabletowo.pl Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem Apple Ciekawostki Nowości

Inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli pod uwagę weźmiemy dzieci powyżej 13 lat. Te młode osoby chciałyby najbardziej kupić w ciągu kolejnego półrocza komputer (20%), telewizję satelitarną i smartfona (po 19%). Dopiero na czwartym miejscu jest iPad (18%). Czyżby mniejsze dzieci były większymi gadżeciarzami? ;)

A Ty, jeśli miałbyś wybierać któreś z wymienionych urządzeń, co byś sobie chciał kupić najbardziej?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona