Ważne

Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak doskonale wiecie, jest to czas nie tylko spotkań z licznymi przedstawicielami rodziny, ale również wzmożony czas chodzenia po sklepach i wybierania prezentów dla najbliższych. Poniżej zobaczycie co chciałyby dostać dzieci w dwóch grupach wiekowych – od 6 do 12 lat oraz powyżej 13 lat.

Najbardziej interesuje nas oczywiście kwestia zainteresowania tabletami internetowymi. Na poniższych wykresach znajdziecie tylko jednego przedstawiciela tej rodziny – Apple iPada. Jak się zaraz przekonacie, można się lekko zdziwić.

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w ciągu kolejnych sześciu miesięcy, najbardziej chciałyby kupić… właśnie iPada (31%). Tablet spod znaku nadgryzionego jabłka wygrywa z komputerami (29%), iPodami (29%) i konsolami: Nintendo (25%) i PS3 (21%).

Inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli pod uwagę weźmiemy dzieci powyżej 13 lat. Te młode osoby chciałyby najbardziej kupić w ciągu kolejnego półrocza komputer (20%), telewizję satelitarną i smartfona (po 19%). Dopiero na czwartym miejscu jest iPad (18%). Czyżby mniejsze dzieci były większymi gadżeciarzami? ;)

A Ty, jeśli miałbyś wybierać któreś z wymienionych urządzeń, co byś sobie chciał kupić najbardziej?

źródło

Komentarze

 • Buddy

  Wszystko! :)

 • spawnn

  Hah ,ciekawe te wyniki, najciekawsze jest usytuowanie Smartphonów nie-iPhonów przed samym iPhonem :D Ja osobiście komputer – w postaci netbooka/tableta :D

 • anonim

  Mnie najbardziej zastanawia ŹRÓDŁO takich ankiet…

 • ja bym wziął i wezmę ipoda touch 4gen w tą sobotę

 • spawnn

  brawo, jesteś prawie tak wspaniały jak ipod które byś wziął a nawet weźmiesz w tę sobotę -.-

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona