Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem
Ważne

Dzieci poniżej 13 roku życia zainteresowane iPadem

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak doskonale wiecie, jest to czas nie tylko spotkań z licznymi przedstawicielami rodziny, ale również wzmożony czas chodzenia po sklepach i wybierania prezentów dla najbliższych. Poniżej zobaczycie co chciałyby dostać dzieci w dwóch grupach wiekowych – od 6 do 12 lat oraz powyżej 13 lat.

Najbardziej interesuje nas oczywiście kwestia zainteresowania tabletami internetowymi. Na poniższych wykresach znajdziecie tylko jednego przedstawiciela tej rodziny – Apple iPada. Jak się zaraz przekonacie, można się lekko zdziwić.

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w ciągu kolejnych sześciu miesięcy, najbardziej chciałyby kupić… właśnie iPada (31%). Tablet spod znaku nadgryzionego jabłka wygrywa z komputerami (29%), iPodami (29%) i konsolami: Nintendo (25%) i PS3 (21%).

Inaczej przedstawia się sytuacja, jeśli pod uwagę weźmiemy dzieci powyżej 13 lat. Te młode osoby chciałyby najbardziej kupić w ciągu kolejnego półrocza komputer (20%), telewizję satelitarną i smartfona (po 19%). Dopiero na czwartym miejscu jest iPad (18%). Czyżby mniejsze dzieci były większymi gadżeciarzami? ;)

A Ty, jeśli miałbyś wybierać któreś z wymienionych urządzeń, co byś sobie chciał kupić najbardziej?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona