Ważne

Haleron H97 – klon iPada z Windows 7

iPadobodobnych tabletów internetowych w ostatnim czasie zobaczyliśmy niezliczone ilości. Kolejnym z nich jest Haleron H97, który designem nawiązuje do urządzenia spod znaku nadgryzionego jabłka, a parametrami technicznymi ma ambicje przyciągnąć sporą ilość klientów. Czy mu się to uda? Oceńcie sami.

Specyfikacja Haleron H97 zawiera między innymi 9,7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, procesor Intel Atom Z550 o częstotliwości taktowania 2GHz, 1GB pamięci RAM oraz grafikę Intela.

Na pokładzie urządzenia znajdziemy także 3G, WiFi, Bluetooth, kamerkę internetową 0,3 Mpix, baterię o pojemności 4500 mAh o nieznanej wytrzymałości. W jego obudowie są wyjścia HDMI, VGA, DVI oraz cztery porty USB 2.0. Całość pracuje pod kontrolą Windows 7 Home Premium, jednak – jak zapewnia producent – może działać także na Linuksie, Androidzie i Chromium OS.

Rynkowa premiera Haleron H97 ma mieć miejsce w grudniu bieżącego roku. Jego cena nie została ujawniona.

źródło

Komentarze

  • spawnn

    Ooo, piękne :D 4500 mAh jak jest 6-cio komorowa to powinien te 6-8 h uciągnąć, to by mi się podobało, jakby tylko cena była w miarę nie kosmiczna :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona