Haleron H97 - klon iPada z Windows 7 - Tabletowo.pl
Ważne

Haleron H97 – klon iPada z Windows 7

Tabletowo.pl Haleron H97 - klon iPada z Windows 7 Chińskie Nowości

iPadobodobnych tabletów internetowych w ostatnim czasie zobaczyliśmy niezliczone ilości. Kolejnym z nich jest Haleron H97, który designem nawiązuje do urządzenia spod znaku nadgryzionego jabłka, a parametrami technicznymi ma ambicje przyciągnąć sporą ilość klientów. Czy mu się to uda? Oceńcie sami.

Specyfikacja Haleron H97 zawiera między innymi 9,7-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, procesor Intel Atom Z550 o częstotliwości taktowania 2GHz, 1GB pamięci RAM oraz grafikę Intela.

Tabletowo.pl Haleron H97 - klon iPada z Windows 7 Chińskie Nowości

Na pokładzie urządzenia znajdziemy także 3G, WiFi, Bluetooth, kamerkę internetową 0,3 Mpix, baterię o pojemności 4500 mAh o nieznanej wytrzymałości. W jego obudowie są wyjścia HDMI, VGA, DVI oraz cztery porty USB 2.0. Całość pracuje pod kontrolą Windows 7 Home Premium, jednak – jak zapewnia producent – może działać także na Linuksie, Androidzie i Chromium OS.

Rynkowa premiera Haleron H97 ma mieć miejsce w grudniu bieżącego roku. Jego cena nie została ujawniona.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona