eviGroup Paddle Pro. Mega drogi tablet z Windows 7 - Tabletowo.pl
Ważne

eviGroup Paddle Pro. Mega drogi tablet z Windows 7

Tabletowo.pl eviGroup Paddle Pro. Mega drogi tablet z Windows 7 Nowości

Latem bieżącego roku francuska firma eviGroup zaprezentowała 10-calowy tablet eviGroup Paddle. Okazuje się, że kilka miesięcy po jego premierze przyszedł czas na kolejne urządzenie tego producenta. Mowa o eviGroup Padlle Pro, pracującym pod kontrolą Windows 7 Home Premium.

Specyfikacja tabletu to przede wszystkim 10-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor Intel Atom N450 o częstotliwości taktowania 1,66GHz, WiFi oraz 3G.

Na jego pokładzie znajdziemy także 1GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 160GB, baterię pozwalającą na maksymalnie trzy godziny pracy (co tak słabo?), kamerkę o rozdzielczości 3 Mpix, trzy porty USB, wyjście VGA oraz slot kart pamięci.

Cena eviGroup Paddle Pro z windows 7 Home Premium wynosi 990 euro (poszaleli?), natomiast bez systemu – 890 euro. Dodatkowo można również nabyć tablet w wersji z 2GB RAM i dyskiem o pojemności 320GB.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona