Ważne

LBook T9 – dobra specyfikacja i ciekawy design za jedyne 250 dolarów

T9 dotychczas kojarzyło nam się wyłącznie ze słownikiem, jaki możemy znaleźć w telefonach komórkowych, umożliwiającym pisanie SMS-ów i e-maili. Nadeszła pora, by po usłyszeniu “T9“, słowo to kierowało nas do tabletu internetowego firmy LBook.

Specyfikacja modelu, jego design i cena – o wszystkich tych elementach można powiedzieć, że są naprawdę udane, o czym się zaraz przekonacie. Urządzenie zostało wyposażone w 8-calowy wyświetlacz pojemnościowy z obsługą multitouch, aparat o rozdzielczości 2 Mpix, akcelerometr, WiFi, 4GB pamięci Flash oraz slot kart microSD.

Jedyne “ale” można mieć do procesora, którego częstotliwość taktowania to wyłącznie (w porównaniu z innymi modelami) 600MHz. Zauważalny jest także brak 3G. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.1.

Cena LBook T9 to 250 dolarów. Do sprzedaży trafi w styczniu. Nie wiadomo jednak czy pojawi się w sprzedaży w Polsce.

źródło

Komentarze

 • Coraz większe ramki robią w tych tabletach. Już niedługo urządzenie będzie wymiaru A4 a ekran będzie 2-calowy…

 • spawnn

  fajna cena, ciekawe jak z baterią będzie.

 • mytablet

  bateria do 7 godziny maksimum.
  strona producenta – http://www.the-ebook.org

  poza tym zeszłoroczna specyfikacja tego samego tabletu przewidywała 1,6 Ghz procestor. cóż trzeba zejść z ceny żeby zostać zauważonym na rynku a przy tym wydluzyc zywotnosc baterii ktora w zeszlorocznym projekcie przewidywala tylko 4 godziny.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona