Ciekawy Aigo AigoPad N700 nie dla Polaków? - Tabletowo.pl

Ciekawy Aigo AigoPad N700 nie dla Polaków?

Tabletowo.pl Ciekawy Aigo AigoPad N700 nie dla Polaków? Nowości

Pierwszy tablet internetowy, zaprezentowany przez firmę Aigo, powędrował na półki sklepowe – niestety, na razie w Azji. Model AigoPad N700, bo o nim mowa, to urządzenie oparte o procesor nVidia Tegra 2 z 512MB pamięci RAM oraz 32GB pamięci do dyspozycji użytkownika.

Specyfikacja AigoPad N700 to między innymi 7-calowy, pojemnościowy wyświetlacz dotykowy, wyjście HDMI, WiFi, Bluetooth 2.1, 3G, USB, kamerka o rozdzielczości 1,3 Mpix oraz akcelerometr. Waga tabletu pracującego pod kontrolą Androida 2.1, to jedyne 380 g.

O tym, co niektórych z Was interesuje najbardziej – czyli o pracy baterii, nie wiadomo praktycznie nic. Aigo podaje jedynie czas pracy w trybie czuwania – jest to sześćdziesiąt dni.

Cena Aigo AigoPad N700 to ok. 450 dolarów. Na razie jednak nie ma żadnych informacji na temat pojawienia się tabletu w sprzedaży w Europie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona