Samsung Galaxy Tab - ruszyła kampania reklamowa (wideo) - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab – ruszyła kampania reklamowa (wideo)

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab - ruszyła kampania reklamowa (wideo) Nowości Samsung

Wraz z polską premierą Galaxy Tab rusza kampania marketingowa, promująca wprowadzenie na rynek pierwszego tabletu w portfolio Samsung. Tym działaniem firma umacnia swoją pozycję w segmencie zaawansowanych urządzeń mobilnych.

Kampania ATL dla Galaxy Tab obejmuje: prasę, telewizję, internet oraz reklamę outdoorową. Pierwsze spoty promujące najnowsze urządzenie Samsunga pojawiły się na ekranach telewizorów już 12.11.2010 roku. Adaptacją spotu zajęła się firma KDR Studio – wideo poniżej:

We współpracy z firmą Samsung swoje kampanie rozpoczęli też najwięksi polscy operatorzy sieci komórkowych. Galaxy Tab pojawi się w materiałach promocyjnych sieci ERA, Play, Orange i PLUS. O reklamę tabletu w prasie i działania outdoorowe zadba agencja GonnaBe, natomiast o kreację wizerunku w internecie i mediach elektronicznych zatroszczy się Biuro Podróży Reklamy. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Starcom.

Samsung Galaxy Tab jest dostępny od listopada w sklepach w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 2999 zł. Jego specyfikację techniczną możecie znaleźć tutaj.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab - ruszyła kampania reklamowa (wideo) Nowości Samsung

*kliknij, aby powiększyć

informacja prasowa, Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona