Isabella Products Fable - pierwszy tablet dla dzieci - Tabletowo.pl

Isabella Products Fable – pierwszy tablet dla dzieci

Tabletowo.pl Isabella Products Fable - pierwszy tablet dla dzieci Ciekawostki Nowości

A teraz coś dla rozluźnienia atmosfery. W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiły się informacje na temat pierwszego tabletu internetowego dla… dzieci. No tak, zbliżają się Święta – czas, w którym wydajemy najwięcej pieniędzy na wszelkiego rodzaju prezenty. A skoro jest „tabletowe szaleństwo„, to wszystkim po tablecie (ja nie mam nic przeciwko… kto zasponsoruje? :p). Ale w przypadku tego sprzętu na jego pojawienie się na rynku trzeba będzie trochę poczekać.

Fable, najnowsze dziecko firmy Isabella Products, zostało wyposażone w 7-calowy wyświetlacz dotykowy, przyjazny interfejs użytkownika oraz 3G. Niestety, więcej wiadomości na temat jego parametrów technicznych nie zostało ujawnionych, ale spójrzmy prawdzie w oczy – czego można się spodziewać po urządzeniu skierowanym do bardzo młodych ludzi?

Choć cena tabletu Fable nie została ujawniona, zagraniczne źródła spekulują, że ma wynosić maksymalnie 180 dolarów. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w połowie 2011 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona