Test wytrzymałości ekranu Samsunga Galaxy Tab (wideo) - Tabletowo.pl

Test wytrzymałości ekranu Samsunga Galaxy Tab (wideo)

Tabletowo.pl Test wytrzymałości ekranu Samsunga Galaxy Tab (wideo) Ciekawostki Nowości Samsung

Jakiś czas temu informowałam, że Samsung Galaxy Tab sprzedawany jest z ekranami pokrytymi specjalną, mega-odporną powłoką Gorilla Glass. Niektórzy ludzie są jak niewierny Tomasz – dopóki nie zobaczą na własne oczy czy faktycznie ten wyświetlacz jest tak odporny, jak reklamują, to nie uwierzą. Stąd też się wziął pomysł na… strzelanie do Samsunga Galaxy Tab.

Pierwsze wideo pokazuje strzał do tabletu i jego wygląd zaraz po wydarzeniu. Niektórzy mogą być lekko zdziwieni, inni – wręcz przeciwnie. Ale zobaczcie sami, bo nie ujawnię czy ekran przetrwał, czy też nie.

Dla porównania warto obejrzeć drugie wideo. Ono pokazuje co stanie się ze szklanką, do której strzeli się z takiej samej broni, jak w przypadku Galaxy Tab.

I jak już obejrzycie oba filmiki – podzielcie się wrażeniami. Zaskoczeni wynikiem obu testów (tzn. na tablecie i szklance)?

Na koniec to, co po prostu musi się zawrzeć w takim wpisie: NIE PRÓBUJCIE TEGO W DOMU!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona