Dwuekranowy i dwusystemowy tablet Mintpass w 2011 roku - Tabletowo.pl

Dwuekranowy i dwusystemowy tablet Mintpass w 2011 roku

Tabletowo.pl Dwuekranowy i dwusystemowy tablet Mintpass w 2011 roku Nowości

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich osób, którym znudziły się zwykłe, powszechne tablety internetowe (choć to dopiero początek ich obecności na rynku…). Już na początku przyszłego roku pojawi się bardzo ciekawe urządzenie wyprodukowane przez jedną z koreańskich firm – Mintpass.

Producent obecnie pracuje nad interesującym tabletem internetowym, mającym zadowolić nawet najbardziej wymagających i wybrednych potencjalnych klientów. Sprzęt ten ma mieć… dwa ekrany dotykowe (jak w Toshiba Libretto W100) oraz… ma działać pod kontrolą dwóch systemów operacyjnych (do wyboru: Android i Windows 7, w zależności od tego, co chcemy robić).

Swoją drogą, o ile pełna wersja mobilnego systemu operacyjnego Microsoftu została ujawniona, tak o Androidzie szczegółowych informacji nie ma. Miejmy jednak nadzieję, że koreańska firma zainstaluje w nim jedną z nowszych edycji, chociażby 2.1 Eclair.

Żadne dane techniczne tabletu Mintpass nie zostały ujawnione. Należy poczekać na dalsze informacje na jego temat, które powinny pojawić się już niebawem.

Zapowiada się interesująco!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona