Novatech nTablet z Androidem i Windows 7 - Tabletowo.pl

Novatech nTablet z Androidem i Windows 7

Tabletowo.pl Novatech nTablet z Androidem i Windows 7 Nowości

Jeśli bacznie obserwujecie to, co się dzieje na Tabletowo.pl, zapewne pamiętacie dwusystemowy tablet Wistech A81-E, o którym głośno było jakiś czas temu. Tym razem będzie o podobnym urządzeniu, wyglądem przypominającym Tegatech Tega V2 oraz ViewSonic ViewPad 100.

Mowa o Novatech nTablet, który można nabyć w dwóch konfiguracjach: z dwoma systemami (Android – prawdopodobnie 2.1 – i Windows 7) lub bez żadnego systemu operacyjnego. Pierwsza wersja kosztuje 350 funtów, natomiast druga: z Windows 7 Home Premium 440 funtów, a z Windows 7 Professional – 470 funtów.

Sercem sprzętu jest procesor Intel Atom N445 o częstotliwości taktowania 1,66GHz, mający do dyspozycji 1GB DDR3 RAM oraz dysk twardy o pojemności 32GB. Na jego pokładzie znajdziemy także 10,1-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

Dopełnieniem jego parametrów technicznych jest kamerka internetowa o rozdzielczości 1,3 Mpix, WiFi, bateria o pojemności 4200 mAh, pracująca maksymalnie przez pięć godzin.

Urządzenie będzie można kupić na stronie internetowej producenta od 11 listopada 2010 roku.

źródło, źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona