Ważne

Samsung SMT-i9100. Tablet dla Japończyków

Samsung SMT-i9100

Po prezentacji pierwszego tabletu internetowego od Samsunga jasnym było, że na kolejne urządzenie nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. I tak też się stało. Producent zaprezentował nowy model tabletu – tym razem jednak skierowany wyłącznie na japoński rynek. Jesteście ciekawi co oferuje SMT-i9100?

Sprzęt został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, aparat z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix, a także (można by powiedzieć “tylko”) 4GB pamięci wewnętrznej.

Urządzenie posiada również Bluetooth, WiFi, 512MB pamięci RAM oraz slot kart microSD. Tablet pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.2 Froyo. W SMT-9100, w przeciwieństwie do Galaxy Tab, nie znajdziemy frontowej kamerki do połączeń wideo oraz interfejsu użytkownika TouchWiz (zamiast tego jest Ocean Observation UI).

Samsung SMT-i9100 trafi do sprzedaży w listopadzie bieżącego roku za pośrednictwem japońskiego operatora komórkowego KDDI w nieznanej cenie. Na razie jednak nie wiadomo czy tablet trafi na inne rynki Japonia. Jest to niestety mało prawdopodobne.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona