Samsung Galaxy Tab w Erze za 3099 złotych

Samsung Galaxy Tab w Erze

Na stronie Ery w jednym z cenników – a dokładniej w warunkach oferty promocyjnej “Telefon bez umowy – oferta specjalna (34)” – można znaleść ciekawe informacje na temat tabletu internetowego Samsunga. Galaxy Tab, bo o nim mowa, jest jedną z pozycji, która znalazła się na liście dostępnych w ofercie urządzeń.

Jak możecie zobaczyć na screenie powyżej, jak i w pfd (do którego prowadzi link źródłowy), cena Samsunga Galaxy Tab w Erze wynosi 3099 złotych. Jest to oczywiście koszt tabletu bez podpisywania żadnej umowy.

Pewnie jesteście ciekawi kiedy tablet pojawi się w salonach operatora. Niestety, na to pytanie nie jestem w stanie obecnie odpowiedzieć, bo nie ma na ten temat żadnej oficjalnej informacji. Ciekawostką może być jednak fakt, iż owa promocja, o której wspomniałam, obowiązuje od 11 października (czyli od ładnych kilku dni), a potrwa do odwołania, jednakże nie dłużej niż do końca bieżącego roku.

Nie myślcie jednak, że gdy pójdziecie teraz do salonów Ery, to będziecie mogli kupić tablet Samsunga. Mimo tego, iż znajduje się w cenniku (podobnie jak najnowsze smartfony z serii Wave) – nie jest jeszcze dostępny.

Miejmy nadzieję, że niebawem się to zmieni. Szkoda tylko, że cena faktycznie okazała się tak wysoka…

Źródło (pdf)

Komentarze

 • anonim

  Za taką cenę to wolę zdecydowanie Ipada… Ostatnio widziałem 16gb za ok. 1600zł

 • hellypton

  Ta cena to żart. Ale konkurencja zweryfikuje.

 • Shitmen

  OMG za taką kasę tablety nie będące iPadem szybko się nie rozpowszechnią.

 • spawnn

  Popieram wpisy powyżej – cena zaporowa, ale zaraz ma być wysyp tabletów, to rynek myślę ładnie obniży te ceny.

 • Arko

  Cena zaporowa bo:
  1) raz że “u operatora” (weźcie pod uwagę cenę galaxy 2, na allegro ~500zł mniej w wolnej sprzedaży)
  2) nie ma go jeszcze (ceny iphone 4 sięgały 5tyś chwilę przed ukazaniem się go w sprzedaży).

  Pod względem funkcjonalności deklasuje ipada, niestety cena póki co zaporowa ale to się dosyć szybko zmieni (pojawia się coraz więcej porządnych sprzętów a nie tylko chińczyków na które można jedynie popatrzeć).

 • pokor

  Przeczytałem gdzieś, że w Anglii u operatora O2 ma być za 530 funtów, co wychodzi ok. 2400 zł, a to już przyjemniejsza cena.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona