Ważne

Cena Samsunga Galaxy Tab w T-Mobile bez umowy to 650 dolarów

Samsung Galaxy Tab w T-Mobile

Cena Samsunga Galaxy Tab to ostatnio jeden z najważniejszych tematów na rynku tabletów internetowych. Spekulacji co nie miara, a oficjalnych wieści niewiele. Do czasu. Do sieci przeciekł screen z T-Mobile, przedstawiający ceny urządzenia zarówno z dwuletnią umową, jak i bez niej.

W pierwszej wersji, z dwuletnim abonamentem, tablet ma kosztować 399 dolarów (ok. 1200 złotych). Dla wszystkich osób, które nie są zainteresowane wiązaniem się umową z operatorem, mogą wybrać opcję bez abonamentu. Wtedy koszt Galaxy Tab wyniesie 650 dolarów (ok. 1950 złotych).

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy tablet Samsunga oficjalnie pojawi się w sieci T-Mobile. Ale skoro najważniejsze dane na jego temat przeciekają, znaczy że już niebawem. Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczona kosztem Galaxy Tab w T-Mobile. 650 dolarów bez umowy, to dużo mniej niż zapowiadały wcześniejsze spekulacje.

Trzeba jednak pamiętać, że cena Galaxy Tab, z tego co widać po ostatnich informacjach, różni się w każdym kraju. W Australii będzie go można kupić za 999AUD (ok. 2820 zł), podobnie na rynku brytyjskim – będzie go można dostać za 599 funtów (ok. 2800 zł). W jednym z polskich sklepów internetowych można go zamawiać za 3399 zł. A w amerykańskim T-Mobile sporo taniej – 649 dolarów bez umowy (ok. 1950 zł).

Miejmy nadzieję, że Samsung Galaxy Tab wkrótce trafi także do Polski. I co najważniejsze – że jego cena również będzie niższa niż się spodziewamy. Planowana rynkowa premiera tabletu w Europie ma mieć miejsce 1 listopada.

Źródło

Komentarze

  • spawnn

    Promocyjna cena do Stanów, bo Apple ma tam mega silną pozycję.

  • cortesss

    To tylko amator kupi. Ten OS nie nadaje sie na tablety. A juz widze jak go zaktualizuja….

  • spawnn

    Jak na razie tylko przygotowany z myślą o tabletach jest iOS, Win7 też idealny do tego nie jest, więc android też od bidy da radę – zależy jaki pakiet programów mu się wrzuci.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona