7-calowy iPad będzie miał ekran Retina i 128GB pamięci? - Tabletowo.pl

7-calowy iPad będzie miał ekran Retina i 128GB pamięci?

Tabletowo.pl 7-calowy iPad będzie miał ekran Retina i 128GB pamięci? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Styczeń, czyli rzekomy termin premiery kolejnego, tym razem 7-calowego iPada, zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że każdy chce dołożyć swoje trzy grosze i nadać spekulacjom na temat tabletu Apple jeszcze ciekawszej otoczki.

Analityk Brian White z Ticonderoga Securities stwierdził, że iPad 2 będzie dużo ciekawszym urządzeniem niż pierwszy tablet spod znaku nadgryzionego jabłka. Mamy w nim znaleźć przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz Retina (znany z iPhone&#39a 4), aparat fotograficzny, mini- lub micro-USB oraz… aż 128GB pamięci wewnętrznej.

Apple iPad 2
ma mieć premierę w pierwszym kwartale 2011 roku. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby jego prezentacja odbyła się w ostatnim tygodniu stycznia, jak to miało miejsce rok temu.

Według spekulacji, wprowadzenie do sprzedaży iPada 2 ma się wiązać z wycofaniem jego niedoskonałego (ale przecież i tak wartego uwagi) iPada pierwszej generacji. Warto jednak zaznaczyć, że White nie sprecyzował czy 7-calowy iPad zastąpi 9,7-calowy model, czy będą sprzedawane obie wersje.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona